آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۷۹۶۷
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
وزیر ارشاد در توییت خود آورده است: اسقاط ایرباس مسافری توسط آمریکایی ها یادمان نرفته است. برای آن هیچ عذرخواهی و غرامتی در کار نبود. مدال هم دادند! آن روز به آسمان نگریستیم و گل ریزان شهیدان را دیدیم و گریستیم.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس،‌ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توییتی به انهدام پهپاد متجاوز به حریم کشورمان توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واکنش نشان داد.

سید عباس صالحی در توییت خود آورده است: اسقاط ایرباس مسافری توسط آمریکایی ها و شهادت ۲۹۰ مسافر،‌ یادمان نرفته است. برای آن هیچ عذرخواهی و غرامتی در کار نبود. مدال هم دادند! آن روز به آسمان نگریستیم و گل ریزان شهیدان را دیدیم و گریستیم. اما امروز آسما ن ایران برایشان ناامن شد.اندکی از آن بغض فرونشست.

به گزارش فارس،‌ پهپاد جاسوسی «گلوبال‌هاوک» آمریکا، بامداد روز گذشته در سواحل هرمزگان، توسط پدافند نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرنگون شد.

گلوبال هاوک (Global Hawk) محصول شرکت نورثروپ-گرومن آمریکا با نام اختصاری RQ-4 است که به منظور اجرای عملیات‌های جاسوسی و شناسایی توسط نیروی هوایی و دریایی ایالات متحده آمریکا به کار گرفته می‌شود.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: