آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۸۰۵۹
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
آیت الله سید محمدمهدی میرباقری:
امام راحل با آمریکا به اسم دین جنگید، اما پرچم عدالتخواهی را هم از شوروی گرفت. راه ساقط کردن شوروی، مبارزه با شوروی نبود، بلکه مبارزه با امریکا بود. الآن هم راه ساقط کردن همه مستکبران عالَم، مبارزه با امریکاست.
سرویس اندیشه دینی پایگاه 598؛ آنچه پیش رو دارید گزيده بيانات آيت الله سيد محمدمهدي ميرباقري درباره نظام استکبار می‌باشد:


همیشه یک مرکزیتِ استراتژیک در درگیری اسلام و کفر وجود دارد که باید پای آن ایستاد تا نتیجه گرفت. مبارزه با امریکا و اسرائیل در حال حاضر، نقطهٔ استراتژیک مبارزه انقلاب اسلامی با نظام کفر است.

نظام استکبار، یک محور دارد که امریکاست. اگر امریکا را ساقط کنیم، فرانسه و انگلیس و بقیه هم ساقط می‌شوند.

امام خمینی (ره) که با امریکا می‌جنگید، اما طرفداران امریکا در ایران و یا لیبرالیست‌های به ظاهر مسلمان می‌گفتند: با شوروی بجنگید، چون کمونیست هستند! اینها نمی‌فهمیدند که دو تا محور که نمی‌شود انتخاب کرد!

امام(ره) دقیقاً درست انتخاب کرد. استکبار همین را می‌خواست که امام(ره) با شوروی بجنگد و بعد آنها بگویند دیدید ما گفتیم دین افیون ملت‌هاست! دین با عدالت (به تعریف آنها: نظام کمونیستی) مبارزه می‌کند! در نتیجه آنها دوباره پرچم را به دست بگیرند.

امام راحل با امریکا به اسم دین جنگید، اما پرچم عدالتخواهی را هم از شوروی گرفت. راه ساقط کردن شوروی، مبارزه با شوروی نبود، بلکه مبارزه با امریکا بود. الآن هم راه ساقط کردن همه مستکبران عالَم، مبارزه با امریکاست.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: