آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۸۲۴۰
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
با اصرار امضا می‌گرفتند!
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیانیه حمایت از وزیر کار را برای همه نمایندگان از جمله خود من آوردند گفت: برخی از مدیران زیر مجموعه وزارت کار، رفاه و امور اجتماعی این بیانیه را از قبل آماده کرده و پیش من آورده و با اصرار از ما خواستند که آن را امضا کنیم که البته من امضا نکردم.

به گزارش پایگاه 598، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدباقر عبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بیرجند، اظهار داشت: بیانیه و متن مفصلی در حمایت از عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توسط برخی در مجلس ارائه شد تا این بیانیه حمایتی توسط نمایندگان امضا شود.

وی با بیان اینکه این اقدامات معمولاً توسط افراد زیرمجموعه وزارتخانه‌ها صورت می‌گیرد، گفت: این اقدامات به نفع وزرا هم نبوده و سبک درستی نیست.

 عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با ارائه این اقدامات کلی نمی‌توان تمام عملکرد این وزارتخانه را با آنچه باید انجام می‌دادند تطبیق داد و نیاز به اثبات دارد تا تأیید شود.

عبادی با بیان اینکه این بیانیه را برای همه نمایندگان از جمله خود من آوردند گفت: برخی از مدیران زیر مجموعه وزارت کار رفاه و امور اجتماعی این بیانیه را از قبل آماده کرده و پیش من آورده و با اصرار از ما خواستند که آن را امضا کنیم که البته من امضا نکردم.

وی عنوان داشت: بهترین چیزی که نشان‌دهنده عملکرد وزرا است گواهی و رضایت مردم است و نیاز به جمع‌آوری این‌گونه بیانیه‌ها نیست.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید و نمی‌توان به تأییدیه زیرمجموعه خود وزارتخانه گفت که یک مجموعه خوب عمل می‌کند بلکه باید رضایت مردم را شاهد باشیم.

عبادی ادامه داد: اگر رفتار خوبی توسط کسی صورت گیرد و به‌صورت جزئی سؤال شود خوب است اما اینکه عملکرد کلی یک وزارتخانه را برای تأیید بگذارند کار صوابی نیست و نمی‌شود تمام عملکرد این وزارتخانه را به‌صورت چشم‌بسته تأیید کنیم.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: