آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۹۱۹۶
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
در جلسه امروز مجلس:
علی لاریجانی پس از نطق یکی از نمایندگان درباره نپرداختن به «افتخارات سپاه و نیروی دریایی در خصوص توقیف نفتکش انگلیسی» در جلسه امروز مجلس، این گونه به این تذکر واکنش داد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، 30 تیر) پارلمان خطاب به رئیس مجلس اظهار داشت: انتظار داشتیم براساس ماده 110 آیین‌نامه داخلی مجلس درباره افتخارات سپاه و نیروی دریایی در خصوص توقیف نفتکش انگلیسی صحبت می‌کردیم.

براساس این گزارش، علی لاریجانی رئیس مجلس که ریاست جلسه را به عهده داشت در واکنش به تذکر حاجی‌دلیگانی گفت: "دزدی کردند، جوابشان را دادند دیگه"

همچنین، حاجی دلیگانی ادامه داد: دولت وظیفه خود را در خصوص تنظیم بازار انجام نمی‌دهد و وضعیت مسکن و خوراک و بازارهای مختلف حالت رها شده دارد، شرکت‌های دولتی‌ هم خدمات و کالاها را گران می‌کنند و بخش غیر دولتی نیز به دنبال آنها کالاها را گران می‌کنند.

لاریجانی نیز در پاسخ به تذکر دیگر نماینده شاهین‌شهر در مجلس، اظهار داشت: این مشکلی است که ما هم به آن اشاره کردیم و در جلسه غیر علنی هم توضیحاتی داده شده، اما باید بحث کرد تا دولت گامی بردارد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: