خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      امام على عليه السلام: از توكّلت تو را همين بس كه براى خود روزى رسانى جز خداوند سبحان نبينى.      
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۱۱۷۲
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به وقوع طوفان گرد و خاک در منطقه زابل از بارش باران طی دو روز آینده در برخی استان‌ها خبر داد.
به گزارش پایگاه 598، بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری طی دو روز آینده برای مناطقی از سواحل غربی دریای خزر بارش پراکنده باران و برای شمال استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل در بعدازظهر و اوایل شب رشد ابر و بارش پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد موقتی پیش بینی شده است.

طی سه روز آینده در اکثر مناطق کشور جو پایداری خواهیم داشت و از روز یکشنبه تا اواسط هفته در شمال، شمال غرب، غرب و مرکز کشور و از روز دوشنبه در شمالشرق کشور افزایش دمای نسبی روی می‌دهد.

چهارشنبه 27 شهریور برای برخی از مناطق جنوب غرب افزایش سرعت باد پیش بینی می‌شود که خیزش گرد و خاک در این مناطق دور از انتظار نیست.

همچنین طی سه روز آینده وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و حاک در نیمه شرقی کشور به خصوص منطقه زابل پیش بینی می‌شود و فردا احتمال طوفان گرد و خاک در این منطقه وجود دارد.


برچسب ها: هشدار ، وقوع طوفان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: