آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۲۰۲۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
این عضو شاخه زنان پ.ک.ک مسئول آموزش و سازماندهی تمامی زنان تروریست از جمله اوران با اسم رمز بسه هوزات و نوریه کسبیر با اسم رمز سوزدر آوستا بوده است.
به گزارش پایگاه 598، آیفر کوردو از سرکردگان گروه تروریستی پ.ک.ک که در لیست قرمز تروریستهای تحت تعقیب وزارت کشور ترکیه قرار داشت، ساعاتی پیش در عملیات هوایی نیروهای مسلح کشور در قندیل عراق به هلاکت رسید.

سازمان اطلاعات ملی و نیروهای مسلح ترکیه در عملیات علیه پ.ک.ک در قندیل «آیفر کوردو» با اسم رمز «بسه ارزینجان» یکی از سرکردگان شاخه زنان این گروه تروریستی و تجزیه طلب که در لیست قرمز تروریست‌های تحت تعقیب وزارت کشور قرار داشت، را سرنگون کردند.

به گزارش مقامات امنیتی در منطقه، در این عملیات که با هماهنگی سازمان اطلاعات ملی و نیروهای مسلح ترکیه در قندیل عراق صورت گرفت، تروریست مذکور از پای درآمد.

به گزارش سازمان اطلاعات ملی ترکیه، آیفر کوردو عضو شورای اجرای پ.ک.ک/ک.ج.ک و یکی از سرکردگان پ.ک.ک بوده و طی عملیات هوایی که 13 سپتامبر 2019 ترتیب داده شد، به هلاکت رسیده است.

هلاکت یکی از سرکردگان شناخته شده زن پ.ک.ک در قندیل عراق+ عکس

این عضو شاخه زنان پ.ک.ک مسئول آموزش و سازماندهی تمامی زنان تروریست از جمله «هولیا اوران» با اسم رمز «بسه هوزات» و «نوریه کسبیر» با اسم رمز «سوزدر آوستا» بوده است.

منبع: بولتن نیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: