آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۲۳۳۲
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
«حجم فسادی که در دولت نهم و دهم به جامعه پمپاژ شد و بسترهای آن فراهم شد با هیچ دولتی قابل‌مقایسه نیست. باید گفت فرق است بین کسی که تظاهر به فساد ستیزی می‌کنند و کسی که واقعاً فساد ستیز است».
به گزارش پایگاه 598، حسن عابدی جعفری وزیر بازرگانی دوران جنگ در گفتگو با خبرآنلاین مدعی شده است: «از ابتدای دهه ۷۰ به این سمت زمینه و زاویه بروز فساد در کشور بیشتر شد. اما در دولت نهم و دهم بیشترین پمپاژ فساد به اقتصاد کشور صورت گرفت. یک دلیل آن این بود که در آن دولت اصلاً متوجه نبودند که اقتصاد کشور چه ویژگی‌هایی دارد؟ و چه آفت‌های آن را تهدید می‌کند؟ اصلاً متوجه نبودند اقتصاد کشور از چه تشکیل‌شده و چه بیماری‌هایی دارد؟ درست همان چیزهایی که باید منع می‌کردند تا این بیمار استفاده نکند را به اقتصاد بیمار کشور تحمیل کردند».

وی در ادامه دلیل این موضوع را سطح بالای عوام فریبی و سوءاستفاده از اعتماد عمومی در دولت نهم و دهم عنوان کرده و گفته است: «حجم فسادی که در دولت نهم و دهم به جامعه پمپاژ شد و بسترهای آن فراهم شد با هیچ دولتی قابل‌مقایسه نیست. باید گفت فرق است بین کسی که تظاهر به فساد ستیزی می‌کنند و کسی که واقعاً فساد ستیز است».
برچسب ها: دولت احمدی نژاد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: