آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۲۸۲۸
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
گردهمایی جوانان غیرایرانی فعال در عرصه خدمت­ رسانی به منظور توانمندسازی این افراد برای ترویج حرکت­های خدمت­ رسانی و محرومیت­ زدایی برگزار می شود.
به گزارش پایگاه 598، ابوالفضل علیخانی، مسئول کارگروه بین­ الملل معاونت عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی در گفت و گو با پایگاه اطلاع ­رسانی «جهادگران» از برگزاری دوره آموزشی «ابناء البناء» در تهران خبر داد و گفت: در این دوره که از ۱۵ تا ۱۷ آبان ماه برگزار می­شود، ۶۰ نفر از دانش ­پژوهان غیرایرانی حضور دارند و در خصوص مبانی مدیریتی و عرصه­ های و نحوه برگزاری اردوهای سازندگی و خدمت­ رسانی آموزش می­بینند.

علیخانی با اشاره به حضور جوانان غیر ایرانی از ۲۰ کشور در این دوره آموزشی گفت: شرکت­ کنندگان در این دوره از فعالین خدمت­ رسانی و محرومیت­ زدایی در کشورهایشان هستند و تجربه خدمت­ رسانی به مناطق محروم و فقیرنشین کشورهای خود را دارند.

وی افزود: هدف از برگزاری این دوره، توانمندسازی جوانان غیرایرانی برای ترویج حرکت­های خدمت­ رسانی و محرومیت­ زدایی در کشورهای مختلف جهان است.

علیخانی در انتها گفت: بیش از ۱۰ سرفصل آموزشی و کارگاهی برای این دوره در نظر گرفته شده است که توسط اساتید مجرب و متخصص این حوزه تدریس خواهد شد.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: