آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۳۰۳۲
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
محمد ایمانی:
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز، با استعفای کاظم جلالی عضو ائتلاف امید و نماینده تهران موافقت کردند تا او سفیر ایران در روسیه ‌شود. اخیرا اعلام شده محمد رضا عارف سر لیست ائتلاف امید هم در انتخابات مجلس یازدهم که اسفند ماه برگزار می شود، نامزد نخواهد شد.
به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز،  با استعفای کاظم جلالی عضو ائتلاف امید و نماینده تهران  موافقت کردند تا او سفیر ایران در روسیه ‌شود.


اخیرا اعلام شده محمد رضا عارف سر لیست ائتلاف امید هم در انتخابات مجلس یازدهم که اسفند ماه برگزار می شود، نامزد نخواهد شد.

اما چرا اعضای ائتلاف مدعیان اصلاحات و اعتدال (مورد حمایت روحانی و خاتمی) یکی یکی از مقابل افکار عمومی محو می شوند؟

این طیف همان هایی هستند که در اوج هیجان مذاکره، از بستن با کدخدا جانبداری می کردند و توافق در ازای واگذاری امتیازات را کلید حل همه مشکلات اقتصادی می دانستند.

بسیار خوب! اکنون نوبت راستی آزمایی فرا رسیده و مدعیان اعتدال و اصلاحات اگر واقعا به مردم خدمت کرده اند، باید وسط گود انتخابات بمانند و پاداش و قدردانی مردم را با گرفتن رای دوباره به دست آورند.

اما آنها می گریزند، چون می دانند تپه ای آباد و آبرومند باقی نگذاشته اند. بیچاره وارثان اینها در انتخابات بعدی. با چه رویی نامزد می شوند؟!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: