آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۳۶۱۶
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
نماینده مجلس:
عضو شورای مرکزی نمایندگان ولایی مجلس گفت: اگر مقام معظم رهبری ورود نمی کردند، دولت هیچ وقت نمی توانست چنین کار بزرگی را پیش ببرد، ورود مقام معظم رهبری برای مردم به منزله آرامش بخشی بود.
به گزارش پایگاه 598، احمد علیرضابیگی عضو شورای مرکزی نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: رئیس جمهور باید در مسیر اغناء مردم و همراه کردن آنها با تصمیم شورای هماهنگی و جلب اعتماد مردم حرکت کند.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای روحانی از ابتدای دولت یازدهم اعلام کرد که به پرداخت یارانه به مردم اعتقاد ندارد، وزرا نیز شب پرداخت یارانه را شب عزای خود اعلام می کردند. حالا مردم چگونه باید اعتماد کنند که منابع حاصل از افزایش قیمت بنزین به آنها بازگردانده خواهد شد.

عضو شورای مرکزی نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: دولت باید به مردم تضمین دهد که منابع حاصل از فروش بنزین را به آنها بازخواهد گرداند. رفتارهای سلبی رئیس جمهور و تلاش برای ترساندن مردم از پیگردهای قانونی رفتار درستی نیست.

وی تصریح کرد: اگر مقام معظم رهبری وارد این مطلب نمی شد به واسطه اینکه دولت فاقد اعتبار و بی بهره از اعتماد مردم است هیچ وقت نمی توانست چنین کار بزرگی را پیش ببرد، ورود مقام معظم رهبری برای مردم به منزله آرامش بخشی بود. مردم اعتماد کردند که این طرح می تواند برای آنها پیامدهای مثبتی را در بر داشته باشد.

علیرضابیگی اظهار داشت: رئیس جمهور باید در رسانه ملی حضور یافته و برای جلب اعتماد مردم اعلام کند تمام منابع حاصل از افزایش قیمت بنزین به صورت یارانه نقدی پرداخت خواهد شد و همه منابع را در صندوق هدفمندی یارانه ها تجمیع می کند. در این راستا لایحه ای را به مجلس ارائه داده و اساسنامه صندوق هدفمندی یارانه ها را به تصویب برساند.

وی ادامه داد: در صورتی که رئیس جمهور چنین اراده ای ندارد مجلس باید اقدام به تدوین طرح ایجاد صندوق هدفمندی یارانه ها کند تا به مردم اطمینان خاطر داده شود که یارانه های نقدی افزایش می یابد.

منبع:مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: