آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۴۰۵۱
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
سخنگوی شرکت گاز آذربایجان‌شرقی گفت: در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک قبوض گاز از آذرماه سالجاری به صورت الکترونیکی صادر خواهد شد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایرنا، غلامرضا قنبری روز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: حذف قبوض کاغذی در راستای اهداف دولت الکترونیک و همچنین حفظ محیط زیست، صرفه­ جویی در هزینه­‌های جاری، ارتقای سطح کیفی و دقّت و سرعت در خدمات قابل ارائه انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: با این اقدام مهم علاوه بر جلوگیری از تولید مداوم کاغذ‌های باطله که موجب اتلاف هزینه و همچنین آلودگی‌های زیست محیطی می‌گردد، زمان و کیفیت ارائه خدمات و اطلاع رسانی به مردم افزایش یافته و مشترکین محترم در کمترین زمان ممکن و بصورت الکترونیکی قبوض گاز خود را دریافت کرده و مشکلاتی از قبیل عدم دریافت به موقع، ناخوانا بودن و مفقود شدن قبوض مرتفع خواهد شد.

وی مهمترین الزام اجرای این اقدام مهم را ارائه کد پستی و شماره همراه مشترکین محترم اعلام کرد و گفت: هم استانی‌های محترم می‌توانند از طریق: ۱) ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۲۱۹۴، ۲) تماس با شماره ۲۱۹۴، ۳) مراجعه به سایت شرکت به آدرس nigc-eazar.ir بخش حذف قبوض کاغذی،۴) ارائه کد پستی و شماره همراه به مأموران کنتورخوان (دارای مدارک شناسایی)، ۵) مراجعه به دفاتر پیشخوان و تکمیل فرم مربوطه، ۶) مراجعه به امور مشترکین ادارات گاز مناطق مربوطه و تکمیل فرم مربوطه، برای دریافت قبوض الکترونیکی اقدام کنند.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان خاطرنشان کرد:جمع آوری شماره‌های همراه مشترکین علاوه بر مزیت پرداخت آنلاین و الکترونیکی قبوض، زمینه لازم به منظور اطلاع رسانی‌های شرکت گاز اعم از قطعی گاز و سایر پیام‌های فوری را فراهم می‌کند.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: