خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      امیرمومنان علی(ع) ✨دنیا به هیچ یاری، وفا نمی‌کند.       
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۷۸۹۴
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۸
خانواده حسین شیخ الاسلام اعلام کرد که مراسم بزرگداشت وی را به تعویق انداخته و پس از فروکش بحران کرونا در آینده برگزار خواهد کرد.
به گزارش پایگاه 598، خانواده حسین شیخ الاسلام دیپلمات و برجسته و فقید کشورمان اعلام کرد که مراسم بزرگداشت وی را به تعویق انداخته و پس از فروکش بحران کرونا در آینده برگزار خواهد کرد.

متن بیانیه خانواده حسین شیخ الاسلام به این شرح است:
روح بلند حسین شیخ الاسلام مردی که تمام عمر خویش را با عشق پیامبر گرامی اسلام صل الله علیه و آله و سلم و ائمه معصومین علیهم الصلاة و السلام بالاخص مولای متقیان حضرت علی علیه السلام به عبادت خالق، خدمت مخلوق، جهاد و مجاهده در راه تحقق آرمان های والای اسلامی و انسانی و مقاومت در برابر اشغال و مداخله بیگانگان در امور امت اسلامی سپری کرده بود، در آستانه میلاد آن امام همام و محبوب همیشگی اش، از کالبد تن خاکی رها و به ملکوت خداوندی پر کشید.

اینک ما خانواده شیخ الاسلام که در حیات این جهانی آن عبد متخلقِ خالقِ رحمان، توفیق همراهی نزدیک تر و بیشتر با او را داشته ایم با تبریک میلاد فرخنده مولی الموحدین، امیرالمؤمنین و آرزوی عبور جمهوری اسلامی ایران از روزهای سخت رویارویی با ویروس منحوس و ضمن تشکر صمیمانه از پیام های تسلیت و ابراز لطف و همدردی و همراهی اقشار مختلف مردم، مقامات عالیه کشوری و لشکری، مجاهدان عزیز و عزت آفرین جبهه مقاومت، و گروه ها و انجمن های مردمی به استحضار ملت شریف ایران و خانواده بزرگ تر شیخ الاسلام که جمیع علاقمندان بی شمار آن بنده خوب خدا را در بر می گیرد، اعلام می داریم علیرغم برنامه ریزی اولیه برای برگزاری مراسم ترحیم، با توجه به شرایط ویژه ایران و جهان در رویارویی با این ویروس منحوس و دستورالعمل «ستاد ملی مبارزه با کرونا» در خصوص لغو برنامه ها و مناسبت های جمعی و تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی این ستاد، مراسم بزرگداشت و قبول تعازی را به تعویق انداخته و به لطف الهی و پس از فروکش بحران جاری در آینده برگزار خواهیم کرد تا بتوانیم حضوراً قدردان اندکی از محبت های بسیار شما مردم خوب نسبت به آن مجاهد راه خدا باشیم.

 اطمینان داریم روح پدر عزیز و بزرگوارمان که ناظر همه ما است نیز رضایت ندارد حتی فردی از جمع علاقمندانش در این شرایط بحرانی، در معرض آسیب یا بیماری قرار گیرد.

از خداوند قادر متعال مسئلت می نماییم رحمت بی پایان خود را شامل حال ملت بزرگ ایران و همه ملت های جهان گردانیده و با سپری شدن هر چه زودتر این بلیه و امتحان بزرگ، ما را در شرایط عمل به وظیفه خویش جهت بزرگداشت آن مرد خدا و تداوم راه و اندیشه های والای اسلامی و انسانی اش قرار دهد.

بِمَنِّهِ و کَرَمِه 
خانواده داغدار مرحوم حسین شیخ الاسلام
یکشنبه ۱۸ اسفندماه ۱۳۹۸ شمسی
 
منبع: فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: