آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۸۳۴۵
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
مردان نانشناس در اقدامی وحشت آور فروشگاه افق کوروش آبادان را به رگبار بستند.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از رکنا: مردان نانشناس در اقدامی وحشت آور فروشگاه افق کوروش آبادان را به رگبار بستند. ساعت 11 شامگاه سه شنبه 27 اسفند ماه امسال ماجرای درگیری در فروشگاه افق کوروش در منطقه ایستگاه 7 کوی قدس به ماموران مخابره شد که تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

تیرباران وحشتناک فروشگاه افق کوروش آبادان

ماموران با حضور در محل به سراغ صاحب فروشگاه رفتند و وی عنوان کرد چند مرد در نقش مشتری به درون فروشگاه وارد شدند و شروع به بحث با من و پرسنلم شدند و در تماس با چند تن از بستگانشان آنها را به فروشگاه کشاندند و سپس کارمندان فروشگاه را به باد کتک گرفتند و بعد از آن پا به فرار گذاشتند.

تیم پلیسی پس از تحقیقات و آرام شدن محل به یگان انتظامی خود بازگشت تا اینکه ساعت یک بامداد چهارشنبه 28 اسفند ماه افراد مسلح با در دست داشتن تفنگ کلاشینکف به جلوی فروشگاه افق کوروش رفته و اقدام به تیراندازی به سمت فروشگاه کرده و پا به فرار می گذارند.

تیرباران وحشتناک فروشگاه افق کوروش آبادان

یکی از کارمندان فروشگاه به خبرنگار رکنا گفت: داخل فروشگاه نشسته بودیم که یک مرد با در دست داشتن تفنگ به سمت فروشگاه تیراندازی کرد که یک گلوله از جلوی صورتم رد شد و اگر روی زمین نخوابیده بودم فکر نمی کنم سال جدید را می دیدم.

بنا به این گزارش، تحقیقات پلیسی برای شناسایی و علت این تیراندازی هولناک در دستور کار ماموران قرار دارد.

تیرباران وحشتناک فروشگاه افق کوروش آبادان


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: