خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.             
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۰۶۵۶
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
به تازگی در سکوت کامل خبری پای مسابقات شبهه‌دار در تلویزیون باز شده است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرگزاری دانشجو: به تازگی در سکوت کامل خبری پای مسابقات شبهه‌دار در تلویزیون باز شده است.

اواخر سال 97 بود که تقریبا تمامی شبکه‌های مختلف سیما برای جذب مخاطب و کسب درآمد با کمک یک نرم‌افزار به برپایی مسابقات زنده روی آوردند که همزمان هم مسابقه تلویزیونی «برنده باش» با آن سبک و سیاق خاص خود روی آنتن شبکه سه می‌رفت. اما رهبر معظم انقلاب به حذف چنین شیوه‌هایی برای درآمدزایی تذکر دادند.

بازگشت بی‌سروصدای مسابقات قمارگونه به تلویزیون؟!

در پی تذکر جدی رهبر معظم انقلاب، عبدالعلی علی‌عسکری رئیس سازمان صداوسیما به اداره کل بازرگانی این سازمان دستور داد: «با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در مورد فرهنگ کار به مناسبت روز کارگر، نسبت به بروز و ظهور رسانه‌ای حامیان مالی که مانع این فضیلت هستند تجدید نظر کنید.»

همین تذکر به جا و درست رئیس رسانه ملی در همان زمان موجب تعطیلی مسابقه «برنده ‌باش» و همچنین مسابقه‌های مشابه شد به‌طوری که از اردبیهشت ماه سال 98 تا پایان سال هیچ خبری از برپایی اینچنین مسابقات در تلویزیون نبود تا اینکه به تازگی در سکوت کامل خبری متأسفانه پای این‌گونه مسابقات در رسانه ملی باز شده است.

چند وقتی است شبکه‌های سه، پنج و نسیم در قالب برنامه‌های مختلف این مسابقات را روی آنتن می‌برند که مطرح‌ترین این برنامه‌ها، برنامه «اتفاق» با اجرای رضا رشیدپور محسوب می‌شود که به مناسبت ماه رمضان هر شب با اجرای مسابقه زنده روی آنتن می‌رود.

بازگشت بی‌سروصدای مسابقات قمارگونه به تلویزیون؟!

بازگشت بی‌سروصدای مسابقات اینچنینی به تلویزیون چه توجیهی دارد؟

اینکه درست یک‌سال پس از تذکر مقام معظم رهبری و برخی مراجع تقلید این‌گونه مسابقات شبهه‌برانگیز مجدداً به آنتن رسانه ملی بازگشته‌اند از نکات عجیب محسوب می‌شود که چطور علی‌رغم تذکرات صریح رهبری و مراجع تقلید، مسئولین صداوسیما مجوز برپایی این مسابقات را در تلویزیون داده‌اند؟نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: