آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۳۵۰۲
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
حضرت آیت‌الله علوی گرگانی در نامه ای به رئیس جمهور:ناله های قشر مستضعف و متوسط جامعه از فشار گرانی و بی ثباتی قیمت ها قلب هر انسان دلسوز نسبت به مملکت را می آزارد.
به گزارش پایگاه 598، حضرت آیت‌الله علوی گرگانی در نامه ای به رئیس  جمهور بیان کردند: ناله های قشر مستضعف و متوسط جامعه از فشار گرانی و بی ثباتی قیمت ها قلب هر انسان دلسوز نسبت به مملکت را می آزارد.

متن نامه به این شرح است:

بسمه تعالی

ریاست محترم جمهور جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای روحانی  زید عزه
سلام علیکم

شرایط فعلی جامعه و ناله های قشر مستضعف و متوسط جامعه از فشار گرانی و  بی ثباتی قیمتها قلب هر انسان دلسوز نسبت به مملکت را می آزارد.

افزایش بی حساب و کتاب قیمت ارز و سکه و افزایش اجاره بها در کنار کوتاهی برخی مدیران در سالهای گذشته برای حل مشکلات مردم و دلبستگی بیش از حد به خارج از کشور،  مردم را دلسرد کرده است.

گر چه مدیران دولتی و مسئولین امر با توجه به فشارهای تحریم  تلاشهایی را مبذول داشته اند، لکن این تلاشها برای مردم ملموس نبوده و  مردم از ضعف نظارت و افزایش بی رویه قیمت دلار و کاهش ارزش پول ملی  سخت آزده خاطر گشته اند که باید هر چه سریعتر فکر عاجلی برای آن بشود.

تلاش برای افتتاح طرحهای نیمه تمام و تأمین کالاهای اساسی گر چه لازم و ضروری است اما بسنده کردن به این مسائل و آمارهای مدیران  و بی توجهی به کف بازار و خواسته های به حق مردم موجب پشیمانی خواهد بود، لذا لازم است هر چه سریعتر فکری کرده و با تقویت نظارت بر بازار و کاهش قیمت دلار به قیمتهای سابق و ثبات بخشی به اقتصاد کشور   جبران کاستی ها شود .

والسلام علی من اتبع الهدی
٩٩.۴.٢۴


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: