آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۴۴۶۶
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱
ابتدا که نام قاضی منصوری که در کیفرخواست دادگاه طبری و متهمین مرتبط پرونده آمد، همه او را به پرونده‌های مطبوعاتی که پیش از این رسیدگی کرده بود می‌شناختند. اما بعد از مدت کوتاهی روند بازی عوض شد.
به گزارش پایگاه 598، حساب کاربری رزنانس در مطلبی نوشت:

نامش که در کیفرخواست دادگاه طبری و متهمین مرتبط پرونده آمد، اول همه او را به پرونده‌های مطبوعاتی که پیش از این رسیدگی کرده بود می‌شناختند.

چپ و راست از او و نوع رفتارش در هنگام رسیدگی به پرونده‌هایشان می‌گفتند و همگی روی یک چیز اتفاق نظر داشتند، برخورد منصوری با ما مناسب حرفه خبرنگاری نبود.

کیفرخواست قرائت شد و عدد ۵۰۰ هزار یورو در رسانه‌ها و محافل خبری پیچید تا اینکه متهم منصوری فیلمی از خود منتشر کرد و در آن فیلم از بازگشت خود به ایران خبر داد.

در بحبوحه انتشار اخبار و ادعاهای منصوری پلیس اینترپل ایران علیه او اعلام وضعیت قرمز کرد تا اینکه حساب‌های کاربری وابسته به منافقین و ارگان رسمی پنتاگون، «رادیو فردا» خبر بازداشت وی در رومانی را منتشر کردند.

همه منتظر استرداد قاضی کلاک به ایران بودند که باز هم همان جریان رسانه‌ای وابسته به نفاق و ارگان امنیتی نظامی آمریکا خبر آزادی وی را منتشر کردند.

از اینجا به بعد بود که تیم‌های عملیاتی نفاق در پایتخت رومانی تمام تلاش خود را برای انجام ماموریت ناتمام به کار بستند.

منصوری که از یکسال پیش از آغاز رسیدگی به پرونده طبری از ایران خارج شده بود باید در فضایی خارج از فضای تخصصی منافقین تعقیب و مراقبت می‌شد و چه جایی بهتر از پایتخت یک کشور اروپای شرقی!

منافقین که پیش از این، با سابقه‌ای هر چند هنوز ثابت نشده، از عضویت متهم ردیف اول پرونده در سازمان تروریستی خود مواجه بودند دست به هر کاری زدند تا افکار عمومی را از توجه به سوابق نفر اصلی پرونده پرت کنند.

بهترین کار در این زمینه حذف فیزیکی شخصی بود که حرف‌های زیادی در مورد متهم ردیف اول پرونده داشت و حالا او را در یک قدمی استرداد به ایران می‌دیدند.

در طول مدت خروج منصوری از ایران منافقین تمام تلاش خود را برای تخلیه تلفنی وی آغاز کرده بودند و با آرشیوی از صداهای ضبط شده و صداگذاری‌های جعلی فقط به فکر این بودند که فایل منصوری را در عالم واقع از بین ببرند تا آنچه که می‌ماند جز صوت و تصاویر آرشیوی تهیه شده از او نباشد.

ماموریت انجام شد و منصوری پس از آزادی، جان خود را در اثر سقوط از بلندی از دست داد و از او جز یک فیلم دو سه دقیقه‌ای باقی نمانده بود که ماموریت جدید منافقین آغاز شد.

پیش از پخش مستقیم شوی تبلیغاتی منافقین از تلوزیوین سعودی ایران اینترنشنال، تیم رسانه‌ای این گروهک تروریست برای انتشار اصوات و تصاویر منصوری در تلویزیون ایران اینترنشنال به جمع بندی نهایی رسیده بودند که واکنش منفی افکار عمومی به اقدام اخیر مسئولان این شبکه، آن‌ها را در همکاری دوباره با منافقین به شک انداخت.

منافقین در تصمیم سازی جدید خود تمام توان خود را برای انتشار اصوات تهیه شده از تخلیه تلفنی و صداگذاری‌های انجام شده در استودیوهای پیشرفته آلبانی روی بی بی سی گذاشتند و سرانجام در یک توافق سازمانی با بی بی سی اصوات، تصاویر و صداگذاری‌ها را در اختیار بی بی سی فارسی قرار دادند و توافق بر این شد که در دکوپاژ نوشته شده هم نظارت داشته باشند تا در مستند تهیه شده عنصر خود در ایران سفید کنند.

بنابر اطلاعات رسیده، کادر عملیاتی منافقین پس از حضور منصوری در خارج از کشور به شدت وی را تحت نظر داشته و از او فیلم و عکس تهیه کرده‌اند تا سر بزنگاه بتوانند از این تصاویر و عکس‌ها استفاده کافی و وافی را ببرند.

حالا امشب قرار است تریبون بی بی سی فارسی در اختیار به اصطلاح مستندات منافقین قرار بگیرد و با این واسطه ماموریت ناتمام را تمام کنند.

با اتفاق اخیر الذکر یک بار دیگر ارتباط شبکه‌های فارسی زبان در انتشار خوراک رسانه‌ای منافقین روی آنتن این شبکه‌های وابسته آشکار شد، از رادیو فردا که اخبار دست اول بازداشت، آزادی و مرگ منصوری را از وابستگان منافقین دریافت می‌کرد و بی بی سی فارسی که مستند به قول خودشان تاکنون منتشر نشده را روی آنتن می‌برد.

این چندمین همکاری بی بی سی با سازمان منافقین است.. گاف بزرگ بی بی سی در صداگذاری جالب خواهد بود.

منبع: مشرق
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: