آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۶۷۲۳
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴
زنگ آغاز سال تحصیلی جدید با اعلام رییس جمهور و توسط وزیر آموزش و پرورش نواخته شد.
به گزارش پایگاه 598، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید صبح امروز با اعلام رییس جمهور توسط وزیر آموزش و پرورش در مدرسه‌ای در مدرسه نوجوانان در منطقه ۴ شهر تهران نواخته شد و در این مراسم رئیس جمهور به صورت ویدئوکنفرانسی نیز به سخنرانی پرداختند.

                          زنگ آغاز سال تحصیلی جدید نواخته شد

امروز زنگ ایثار و شهادت نیز همزمان با زنگ آغاز سال تحصیلی در مدارس کشور نواخته شد.

در این مراسم انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، نیز حضور داشت.

ابتدا عبدالرضا فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با تبریک سال تحصیلی جدی گفت: پروژه بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید از بهمن ۹۸ کلید خورد و کارگروه‌های شش گانه با ساماندهی نیروی انسانی، مشکل نیروی انسانی را برطرف کردند.

وی ادامه داد: کارگروه تامین و تجهیز مدارس نیز فضای مورد نیاز برای مهر ۹۹ را تامین کردند. کارگروه نظارت کار انتصاب مدیران جدید را صورت دادند و کارگروه سلامت در راستای تضمین سلامت نوجوانان گام های موثری برداشت.

به گفته وی در همین ساعت به صورت همزمان حدود ۲۰ مراسم بازگشایی مدارس با حضور معاونین رئیس جمهور و برخی اعضای هیات دولت و دستگاه‌های اجرایی در سطح تهران در حال برگزاری است

محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش نیز در این مراسم گفت: امروز بزرگترین و تأثیرگذارترین رویداد فرهنگی کشور آغاز می شود. رویدادی که جریان زندگی را دگرگون می‌کند و نظم جدید را ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: امسال سال تحصیلی را در تقارن ماه محرم آغاز می‌کنیم و من بر امام حسین (ع و یارانش سلام می‌رسانم و روح بزرگ عاشوراییان را به مدد می‌طلبم.

حاجی‌میرزایی گفت: مدرسه کانون تربیت است و مدرسه جایگاه شکل‌گیری شخصیت و هویت دانش‌آموزان است.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: