آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۹۴۷۳
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
با شروع معاملات امروز بازار سهام عرضه در نمادهای شاخص‌ساز شاخص کل با افت بیش از ۲٫۵ درصدی به یک میلیون و ۴۶۸ هزار واحد رسید.
به گزارش پایگاه 598، در جریان معاملات امروز بازار سهام در مقاطعی از بازار حمایت و صف‌های فروش برخی نمادها در مقاطعی جمع شد اما به دلیل فشار عرضه زیاد و کم بودن منابع برای حمایت از بازار سهام، افت شاخص کل ادامه‌دار شد.

پیمان حدادی، کارشناس بازار سهام در رابطه با دلایل ریزش بازار سهام امروز بیان کرد: جو هیجانی بازار سهام به دلیل ترس از ریزش شاخص کل باعث ایجاد صف‌های فروش شده است و از طرفی هم پیش‌خور شدن خبر پیروزی احتمالی بایدن در انتخابات آمریکا به نوعی باعث شده تا سهامداران ریزش دلار را محتمل‌تر ببینند.

او در رابطه با حمایت از بازار سهام گفت: حمایت از بازار سهام انجام می‌شود اما فشار فروش در کلیت بازار سهام بسیار زیاد است و حمایت حقوقی‌ها جوابگو نیست.

او در رابطه با روند بازار سهام گفت: محدوده حمایتی یک میلیون و 400 هزار تا یک میلیون و 450 هزار برای بازار سهام بسیار مهم است و به نظر می‌رسد اگر از این محدوده حمایتی پایین‌تر برویم کار بازار سهام به شدت سخت می‌شود اما به نظر می‌رسد بازار در این محدوده به شدت حمایت می‌شود و صف‌های فروش جمع شود.

او در پایان خاطرنشان کرد: تا انتخابات امریکا فشار بر بازار زیاد است اما بعد از انتخابات روند صعودی آرام شروع خواهد شد.

منبع: تجارت‌نیوز

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: