خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه تسلیت باد. خداوندا! از تو اعتقاد خالص و توحید را می خواهم، و این که در حالتِ خشم و رضا از تو بترسم و در حالت فقر و غنا اعتدال را رعایت کنم.       
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۰۸۳۸
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
مسابقه تلویزیونی "سبک من" با هدف حمایت از تولید ملی و پوشاک ایرانی قرار است در نیمه دوم بهمن‌ماه از آنتن شبکه ایران کالا پخش شود.
به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، "سبک من" در قالب مسابقه نمایشی با موضوع حمایت از تولید ملی در مد و پوشاک ایرانی اسلامی بر اساس طرحی از ندا ابراهیمی ساخته خواهد شد که شرکت‌کنندگان آقا و خانم به صورت مجزا در هر برنامه با موضوعی متفاوت از فروشگاه‌های داخلی خرید خواهند کرد و در نهایت توسط کارشناس متخصص این حوزه یک نفر آقا و یک نفر خانم به عنوان برنده انتخاب می‌شوند.

این مسابقه قرار است با موضوع سرگرمی و اقتصادی در نیمه دوم بهمن سال جاری در 27 قسمت 55 دقیقه‌ای روی آنتن برود.

"سبک من" قرار است توسط یک مجری شناخته شده در قالب اصلی برنامه و 2 مجری دیگر در بخش میدانی به تهیه‌کنندگی مهدی الهی و کارگردانی حامد وحید تولید شود. همچنین علیرضا داوری به عنوان جانشین تهیه و امیرحسین الماسی به عنوان مجری طرح از دیگر عوامل اصلی این پروژه تلویزیونی‌اند.

در هر برنامه یک میهمان چهره هنری و یا ورزشی نیز حضور خواهد داشت. تمامی شرکت‌کنندگان این برنامه از هنرجویان و دانشجویان حوزه مد و پوشاک انتخاب خواهند شد که به زودی فراخوان مسابقه اعلام می‌شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: