خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      امیرمومنان علی(ع) ✨دنیا به هیچ یاری، وفا نمی‌کند.       
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۱۰۸۵
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی؛
وبینار نشست علمی «تحلیل محتوای جنسی ویدئوهای درخواستی ضبط شده (vod)» به همت پژوهشکده اخلاق و معنویت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و کارگروه عفاف دفتر تبلیغات اسلامی ۶ آذرماه برگزار می شود.
به گزارش پایگاه 598، وبینار نشست علمی با موضوع «تحلیل محتوای جنسی ویدئوهای درخواستی ضبط شده (vod)» به همت گروه تربیت پژوهشکده اخلاق و معنویت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و کارگروه عفاف دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

در این نشست علمی که به صورت وبینار برگزار خواهد شد، اساتید از طریق فضای مجازی حول محور محتوای جنسی ویدئوهای درخواستی و آسیب های جنسی مترتب بر این موضوع، به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

در این نشست علمی دکتر سید مجید امامی «عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع)»، مهدی عباسی «عضو هیئت علمی پژوهشگاه قرآن و حدیث»، مریم اردبیلی «آینده پژوه و پژوهشگر زن و خانواده»، دکتر میلاد حاجی پروانه «تهیه کننده آثار رسانه ای» به سخنرانی خواهند پرداخت و حجت الاسلام والمسلمین مهدی بیاتی دبیری این نشست را بر عهده دارد.

شایان ذکر است این نشست علمی، پنج شنبه ۶ آذرماه ۹۹ ساعت ۱۰ برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند از طریق آدرس http://dte.bz/ethicsconf در این وبینار علمی شرکت کنند.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: