خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      پيامبر خدا صلى الله عليه و آله: ✨هر كه به گونه يا چهره شخص مسلمانى سيلى زند، خداوند استخوانهاى او را در روز قيامت خُرد كند و دست بسته محشور شود، تا آن كه به جهنم درآيد؛ مگر اين كه توبه كند. ذکر روز سه‌شنبه    ۱۰۰ مرتبه       
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۱۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از نشست مشترک اعضای این کمیسیون با حجت الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات، خبر داد.
به گزارش پایگاه 598، شهریار حیدری نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از نشست مشترک اعضای فراکسیون متبوعش با حجت الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات ﻭ ﻣﻌﺎﻭﻧﺎﻥ  وی در جلسات هفته جاری خبر داد.

وی اظهار داشت که اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جلسات هفته جاری علاوه بر ارزیابی و ﻣﺮﻭﺭ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺍﺧﺒﺎﺭ مربوط به حوزه فعالیت این کمیسیون؛ لایحه اصلاح قانون نحوه استفاده از خانه‌های سازمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران را مورد بررسی قرار خواهند داد.

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: اعضای کمیسیون روز شنبه (هشتم آذر) در جلسه فوق‌العاده ابعاد مختلف ترور شهید محسن فخری‌زاده را نیز بررسی کردند.

حیدری با یادآوری اینکه در جلسه علنی روز (یکشنبه نهم آذر) نمایندگان با 2فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها موافقت کردند، گفت: به همین منظور در همان روز کمیسیون در جلسه‌ای ویژه ابعاد مختلف طرح را با حضور رئیس مجلس بررسی کردند تا طرح برای ارزیابی در جلسه علنی آماده شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: