خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      پيامبر خدا صلى الله عليه و آله: ✨هر كه به گونه يا چهره شخص مسلمانى سيلى زند، خداوند استخوانهاى او را در روز قيامت خُرد كند و دست بسته محشور شود، تا آن كه به جهنم درآيد؛ مگر اين كه توبه كند. ذکر روز سه‌شنبه    ۱۰۰ مرتبه       
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۱۴۴۹
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نساجی لغو شد.
به گزارش پایگاه 598، در شرایطی که دیدار تیم های پرسپولیس و نساجی طبق برنامه باید روز یکشنبه برگزار شود اما مسابقه دو تیم لغو شد.

دیدار پرسپولیس و نساجی لغو شد

پیش از این صحبت‌هایی پیرامون تغییر محل بازی دو تیم و برگزاری مسابقه در تهران مطرح شد که باشگاه نساجی با این موضوع مخالفت کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس روز 29 آذر باید در فینال لیگ قهرمانان آسیا در قطر به مصاف حریف خود برود و دیدار این تیم مقابل نساجی به همین دلیل لغو شده است.

روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد:

مسابقه دو تیم نساجی مازندران و پرسپولیس از هفته پنجم لیگ برتر به دلیل حضور پرسپولیس نماینده ایران در فینال لیگ قهرمانان آسیا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و سختگیرانه کشور قطر در شرایط کرونایی لغو و به زمان دیگری موکول شد.

این دیدار قرار بود عصر یک‌شنبه در قائم‌شهر برگزار شود.

علت لغو بازی نساجی - پرسپولیس چهارده روز مانده به فینال آسیا

با هشدار AFC به تیم های آسیایی اگه تیم ها شرایط قرنطینه را رعایت نکنند و در قطر حتی یکی از اعضای تیم کرونا داشته باشد، تیم به طور کامل دیسکالیفه شده و از دور رقابت ها کنار گذاشته می‌شود.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: