خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.             
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۴۲۲۹
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: روزنامه ایران و مدیر مسئول آن شأن مجلس را زیر سوال برده‌اند، منابع این روزنامه از بیت‌المال تأمین می‌شود.
به گزارش پایگاه 598، علی بابائی کارنامی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت سوم (سه شنبه، 5 اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: از بیانات شیوا، صریح و واضح مقام معظم رهبری پیرامون صیانت از حقوق مسلم ملت ایران در جهت حفظ منافع ملی و تذکراتی که به مجلس و دولت داده‌اند، تشکر می‌کنم؛ تابع مقام معظم رهبری هستیم تا این مسیر را برای پیگیری مطالبات مردم ادامه دهیم.

وی در تذکری خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مطالبات رسانه‌ها و خبرنگاران مکتوب و مجازی پیگیری نمی‌شود، به صورت سلیقه‌ای با رسانه‌ها در فضای مدیریتی این عرصه بسیار مهم عمل می‌شود؛ از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست داریم نگاه خود را به مسائل رسانه سریعاً تغییر دهد.

نماینده ساری در مجلس در تذکر به دولت تصریح کرد: تدابیری در زمینه تأمین منابع دهیاری‌ها و شهرداری‌ها در نظر گرفته نشده است، متأسفانه برخی از مصوبات مجلس نیز تصمیمات خوبی نبوده است.

وی خاطر نشان کرد: روزنامه ایران و مدیر مسئول آن شأن مجلس را زیر سوال برده‌اند، منابع این روزنامه از بیت‌المال تأمین می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: