آخرین اخبار
کد خبر: ۸۵۲۵۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۱ - ۲۱:۳۸
همزمان با شروع سفر پربرکت رهبر معظم انقلاب به خراسان شمالی پایگاه 598 با راه اندازی پرونده ای به رویداد ها و اخبار پیرامون این سفر خواهد پرداخت.
گویی نسیم روح‌انگیز ولایت در نواختن کرانه‌های مشرق زمین است که جوانه‌های جوان و طراوت‌زای امید را بر شاخسار وجود خراسانیان نشانده است. این خطه، این روزها در تکاپوی به دوش کشیدن کجاوه راستی و رحمت الهی است که در برگ ریز طبیعت به برگ و بار می‌نشیند.

همزمان با شروع سفر پربرکت رهبر معظم انقلاب به خراسان شمالی پایگاه 598 با راه اندازی پرونده ای به رویداد ها و اخبار پیرامون این سفر خواهد پرداخت.


***********************

گزارشی از حال هوای مردم بجنورد در شب انتظار:
بانگ الله اکبر خراسانی ها به شکرانه دیدار امام امت / لحظه شماری مردم برای حضور در استادیوم بجنورد

جمعی از مردم بجنورد با تشکیل زنجیره انسانی از میدان قائم تا چهارراه 17 شهریور این شهر، پس از پایان تکبیر، مسیر پیش بینی شده استقبال از معظم له را غبار روبی و آب و جارو زده و صحنه هایی بیادماندنی از عشق و ارادت به مقام عظمای ولایت را به نمایش گذاشتند. مقام معظم رهبری ساعت هشت صبح روز چهارشنبه وارد خراسان ‌شمالی خواهند شد و در محل استادیوم تختی بجنورد با مردم این خطه از ایران اسلامی دیدار خواهند کرد.سفر امام امت به خراسان شمالي :
استقبال پرشور بجنوردی‌ها از امام امت/ مشروح بيانات رهبری در جمع مردم خراسان شمالي: مشکل اساسی که مسئولین نتوانند حل کنند، نداریم/ مسئولان ‫تقصیرها را گردن هم نیندازند‬ / بعضی از رسانه های داخلی با دشمن همراه می شوند

رهبر معظم انقلاب اسلامي در جمع پرشور مردم خراسان شمالي ضمن تشكر از مردم اين استان براي حضور گسترده در خيابان‌ها، شور و نشاط و سرزندگي را از جمله مشخصه‌هاي اين مردم خواندند و خاطرنشان كردند: مردم اين ديار غيور، ديندار، مرزبان، سرزنده، بانشاط و شجاع هستند.پایگاه 598 درگفتگو با کارشناس‌ارشد دین و رسانه بررسی نمود:
رسانه های بیگانه چطور سفر رهبری را تحریف می کنند؟ / رهبر ایران در شبکه های خارجی یک خط قرمز محسوب می شود

رسانه های بیگانه در مواجهه با اخبار سفرهای و دیدارهای مقام معظم رهبری بسیار حساب شده کار می کنند یعنی این که خبر سفر را اعلام نمی کنند و تنها یک جمله های مهمی که رهبری در ابتدای سفر بیان داشته اند را منتشر نموده که هم با این کار با بزرگ نمودن این جمله زاویه های بسته ای از رهبرانقلاب نشان دهند و هم استقبال مردمی را کاملاً سانسور نمایند. به طور کلی رهبر ایران در شبکه های خارجی یک خط قرمز محسوب می شود.پوستر/ دل بسته یاران خراسانی خویشم

گویی نسیم روح‌انگیز ولایت در نواختن کرانه‌های مشرق زمین است که جوانه‌های جوان و طراوت‌زای امید را بر شاخسار وجود خراسانیان نشانده است.

رهبر انقلاب در جمع پرشور روحانیون خراسان شمالی:
روحانیت در كنار كسب علم باید مقید به تدیّن و تهذیب اخلاقی باشد/حوزه های علمیه نمی توانند سكولار و نسبت به نظام اسلامی بی تفاوت باشند

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به فتوای مراجع محترم تقلید مبنی بر حرام قطعی بودن تضعیف نظام، خاطر نشان كردند: در حالیكه سیاست سرویس های امنیتی دشمنان نظام اسلامی اعم از امریكا، انگلیس و رژیم صهیونیستی، القاء وجود فاصله میان روحانیت و نظام است، هیچ روحانی نمیتواند خود را جدای از نظام اسلامی بداند...بدون حضور روحانیت، انقلاب اسلامی، هیچ گاه به پیروزی نمی رسید زیرا روشنفكران و گروهها و احزاب غیر اسلامی، توانایی و نفوذ و مقبولیت روحانیت را در سطح كشور نداشتند.


رهبر معظم انقلاب در اجتماع پرشور معلمان و اساتید استان خراسان شمالی تاکید کردند:
اساسی ترین نیاز کشور، ایجاد روحیه امید به آینده و خودباوری در نسل جوان/ جلوی گسترش فرهنگ تمجید و مبالغه‌گویی اغراق‌آمیز گرفته شود/ همه پیشرفتهای کشور در شرایط تحریم و فشار حاصل شد

حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار هزاران نفر از معلمان، اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاههای استان خراسان شمالی، با اشاره به لزوم اهتمام به ساختن و شکل دهی هویت انسانی کودکان بر اساس خلقیات نیکو، از همان دوران ابتدایی، تأکید کردند: اساسی ترین نیاز کشور، ایجاد روحیه امید به آینده، نشاط ، و خودباوری در نسل جوان است.


کلیپ تولیدی سرویس صوت و فیلم 598 از سفر اخیر رهبر انقلاب:
کلیپ صوتی جملات تکان دهنده‌ی رهبری درباره تحریم ها + دانلود

رهبر معظم انقلاب در اولین سخنرانی سفر خود به خراسان شمالی در جمع مردم بجنورد سخنان کلیدی و راهگشایی را در خصوص تحریم ها و وقایع روزهای گذشته در خصوص نوسانات بازار بیان داشتند. ایشان در بخشی از سخنانشان می فرمایند: آنچه كه اينها را از ملت ايران عصبانى ميكند و به اينجور تصميمها وادار ميكند، سرافرازى ملت ايران است، گردنكشى ملت ايران است، اين روحيه‌ى استقلال، اين روحيه‌ى قدر خود شناختن، اين روحيه‌ى عدم تسليم كه به بركت اسلام و قرآن در ملت ايران به وجود آمده، اين است كه آنها را عصبانى ميكند...


گزارشی از اوج آزادی بیان در رسانه های مشهور دنیا:
سانسور شدید سفر رهبر انقلاب در گوگل و دیگر رسانه های دنیا

یکی از این واقعیت ها، عمق رابطه ی عاطفی و ولایتمداری ملت ایران نسبت به رهبر انقلاب است. سانسور این موضوع به حدی در اخبار غربی به چشم می خورد که اگر کلیدواژه ی Khamenei+khorasan را در https://news.google.com/ جستجو کنید فقط دو صفحه خبر ارائه خواهد داد که تعدادی از آنها نیز مربوط به سایت های داخلی است (تا صبح امروز-شنبه 22 مهر- فقط 18 تیتر در این رابطه در بخش اخبار گوگل قابل رویت بود)

کلیپ تکان دهنده‌‌ از رهبری درباره تحریم ها
رهبر معظم انقلاب در اولین سخنرانی سفر خود به خراسان شمالی در جمع مردم بجنورد سخنان کلیدی و راهگشایی را در خصوص تحریم ها و وقایع روزهای گذشته در خصوص نوسانات بازار بیان داشتند. ایشان در بخشی از سخنانشان می فرمایند: آنچه كه اينها را از ملت ايران عصبانى ميكند و به اينجور تصميمها وادار ميكند، سرافرازى ملت ايران است، گردنكشى ملت ايران است، اين روحيه‌ى استقلال، اين روحيه‌ى قدر خود شناختن، اين روحيه‌ى عدم تسليم كه به بركت اسلام و قرآن در ملت ايران به وجود آمده، اين است كه آنها را عصبانى ميكند...تذکرات مهم رهبر انقلاب درباره انتخابات در جمع بسیجیان:
برخی، نقطه درگیری با دشمن را اشتباه می‌گیرند/ شیطان اکبر، آمریکا و صهیونیزم است نه رقیب انتخاباتی/ بصیرت تشخیص خط درگیری با دشمن است.

رهبر انقلاب با انتقاد از افراط و تفریط در تشخیص دوست و دشمن فرمودند: عده‌ای از این طرف می‌افتند و با دشمن هم، معامله دوست می‌کنند و عده‌ای دیگر از آن طرف می‌افتند و با اندک اختلافی، دوست را دشمن تصور می‌کنند. البته ممکن است اختلافات، عمیق و بزرگ هم باشد اما در هیچ حال نباید دوست را به جای دشمن گرفت.
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: