بیانیه انتخاباتی مهرداد بذرپاش پس از عدم کاندیداتوری
بذرپاش گفت که با در نظر گرفتن مصلحت کلان جبهه انقلاب اسلامی و بر اساس حجت شرعی و عقلی که با مشورت فعال و همراهان انتخاباتی‌اش داشته، تصمیم به عدم ثبت نام گرفته است.
کد خبر: ۴۱۸۶۹۷
تاريخ: ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
به گزارش پایگاه 598، مهرداد بذرپاش پس از انصراف از ثبت نام در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملّت عزیز و جوانان بزرگوار

نظر به آخرین وضعیت صحنه انتخابات کشور و ضرورت هم گرایی، هم افزایی و هم آوایی نیروهای انقلاب اسلامی و در شرایطی که همه نخبگان و مردم بر پایان بخشیدن مدیریت ناکار آمد دولت خسته که باعث آزار مردم شده است اتفاق نظر دارند، اینجانب با در نظر گرفتن مصلحت کلان جبهه انقلاب اسلامی و بر اساس حجت شرعی و عقلی که با مشورت بزرگواران فعال و همراهان انتخاباتی ام داشتم، علی‌رغم اعتماد بالای اعضای جبهه مردمی انقلاب اسلامی و دعوت فرزندان و خانواده شهدا، جوانان، گروه‌ها و تشکل‌های علمی و دانشگاهی، تصمیم به انصراف از ثبت نام در انتخابات پیش رو نمودم.

ان شاءالله تعالی برنامه ها، ظرفیت ها و انگیزه های متراکمی که تا کنون در برنامه های انتخاباتی حقیر تجمیع شده است در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی، پیاده سازی اوامر رهبر معظم انقلاب اسلامی و تحقق اهداف بالای انقلاب و کشور عزیزمان قرار خواهم داد.

به طور قطع نسل سوم امیدوارتر و پویا تر و با نشاط تر از گذشته و با تأسی از آرمان پیر جماران و رهبر عزیز ادامه مسیر خواهد داد.

به امید ایرانی آباد و سر افراز
سرباز کوچک رهبری و مردم
مهرداد بذرپاش