درگذشت سید محمد ساجدی جهادگر گمنام در راه بازگشت از پیاده‌روی اربعین حسینی
سیدمحمد ساجدی گرافیست انقلابی در مسیر بازگشت از راهپیمایی اربعین بر اثر سانحه رانندگی به همراه خانواده‌اش به دیار باقی شتافت؛ وی همواره حضور پررنگی در کمک‌رسانی و انجام فعالیت‌های فنی و عمرانی در مناطق محروم داشت.
کد خبر: ۴۴۸۴۸۴
تاريخ: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
به گزارش پایگاه 598، خودروی مرحوم سید محمد ساجدی در مسیر بازگشت از کربلای معلی به همراه خانواده دچار سانحه شد که متاسفانه در این حادثه اسفناک همسر و 3 فرزند دختر وی نیز به دیار باقی شتافتند.

مرحوم ساجدی در سال 1359 متولد شد. پس از تحصیل در هنرستان هنرهای تجسمی تهران وارد دانشگاه شد و در رشته عکاسی به ادامه تحصیل پرداخت و از شاگردان نزدیک مسعود نجابتی بود. او همچنین از مؤسسین کانون هنر شیعه بود.

این گرافیست انقلابی همواره حضور فعالی در اردوهای جهادی در مناطق محروم داشت و مشتاقانه در انجام فعالیت‌های فنی و عمرانی برای محرومان شرکت می‌کرد. مرحوم ساجدی به گفته دوستانش بسیار پرکار، بااخلاص و باصفا بود.

بی شک این رحلت عارفانه آن هم در ایام سوگواری مصائب آل الله علیهم السلام اجمعین هبه‌ای بود که از سوی این خاندان جلالت ماب به این عاشق راستین و هنرمند با اخلاق جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی عنایت شد و رضوان ابدی حضرت دوست مآوای وی و خانواده‌اش شده است.

تحریریه پایگاه خبری 598، ضایعه درگذشت مرحوم سیدمحمد ساجدی را به خانواده گرامی‌اش و جامعه گرافیست‌های کشور تسلیت عرض می‌کند.