در پی برگزاری جشن‌تولد معاون اول رئیس جمهور در کاخ سعدآباد؛
ملت بزرگ ایران؛ یادتان هست گریه‌های اسحاق جهانگیری در ایام انتخابات را؟ + تصاویر
روز گذشته به مناسبت سالروز تولد معاون‌اول رئیس‌جمهور جشنی در کاخ سعدآباد برگزار شده است، این اتفاق موجب تشدید عصبانیت مردم شده و این سوال را در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی بوجود آورده است که چرا مسئولین دولتی که در ایام انتخابات خودشان را دلسوز اقشار ضعیف جلوه میدادند اینک از کنار مشکلات موجود بی‌تفاوت عبور میکنند؟ از طرفی برگزاری جشن تولد در یک مکان دولتی و سوءاستفاده از اموال بیت‌المال برای امورات شخصی با چه منطقی قابل توجیه است؟
کد خبر: ۴۵۲۰۰۳
تاريخ: ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، با اوج گرفتن گرانی و نابسامانی‌های اخیر در کشور، این انتظار در بین مردم وجود داشت که مسئولین دولت با تشکیل کارگروه های تخصصی برای حل مسائل اقتصادی چاره‌اندیشی کنند و در راستای آباد کردن خرابه‌ای که خودشان بوجود آورده اند شب و روزشان را یکی کنند.

رشد افسارگسیخته تورم، نابسامانی بازار ارز و کاهش ارزش پول ملی در چندسال گذشته موجب تشدید فشار اقتصادی به مردم شده است و تبعات روانی-اجتماعی فراوانی در پی داشته است؛ بدون شک افزایش میزان خودکشی، طلاق، مصرف مواد مخدر و پرخاشگری های اجتماعی بی‌ارتباط با مشکلات اقتصادی نیست.

روز گذشته با انتشار تصاویر جشن تولد اسحاق جهانگیری در جمع اعضای تحریریه ماهنامه «صنعت و توسعه» باری دیگر عصبانیت مردم نسبت به عملکرد مقامات دولتی و کم‌کاری آنان در حل مسائل و مشکلات کشور شدت گرفت.

آنگونه که پیداست روز گذشته به مناسبت سالروز تولد معاون اول رئیس‌جمهور جشنی در کاخ سعدآباد برگزار شده است، حال سوال مردم این است که چرا مسئولین دولتی که در ایام انتخابات خودشان را دلسوز اقشار ضعیف جلوه میدادند و برای مشکلات مردم گریه میکردند حال از کنار مشکلات موجود بی‌تفاوت عبور میکنند؟ از طرفی برگزاری جشن تولد در یک مکان دولتی و سوءاستفاده از اموال بیت‌المال برای امورات شخصی به هیچ وجه قابل توجیه نیست.

در ادامه بخش کوچکی از واکنش های مردم نسبت به برگزاری جشن تولد اسحاق جهانگیری در کاخ سعدآباد را می‌بینید که به خوبی گویای عصبانیت مردم از خوشگذرانی مسئولین دولتی است:
- همچنین واکنش امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس و حسینی وزیر سابق ارشاد نیز در ادامه می آید: