بازگشت طارمی به پرسپولیس منتفی شد
حقیقت این است علاوه بر دو پیشنهاد موجود منتظر نهایی شدن یک پیشنهاد سطح بالا هستیم. البته دو پیشنهاد کنونی هم پیشنهاد‌های خوبی هستند، ولی پیشنهاد دیگر تیم اروپایی به طارمی ارزنده‌تر است
کد خبر: ۴۵۸۸۷۵
تاريخ: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
به گزارش پایگاه 598، مهدی طارمی به پرسپولیس باز می‌گردد یا به فوتبال اروپا خواهد رفت؟ این سوال روز فوتبال ایران در فصل نقل و انتقالات است و همه منتظر هستند تا ببینند طارمی که در نقل و انتقالات تا تصمیم بگیرد همه را جان به لب می‌کند چه تصمیمی خواهد گرفت. بهترین و موثق‌ترین منبع خبری در شرایطی که رسانه‌ها به خود طارمی به ندرت دسترسی دارند، محمود رضا فاضلی ایجنت مشهور ایرانی است که مدیر برنامه‌های بسیاری از ستاره‌های سابق و کنونی تیم ملی ایران و برخی چهره‌های مطرح فوتبال اروپا نیز بوده، است.

فاضلی مدیر برنامه‌های طارمی حدود دو ماه قبل گفته بود که مهدی به تیمی از یک لیگ خوب اروپایی می‌رود و امروز هم گفت: «مهدی طارمی از دو تیم اروپایی پیشنهاد قطعی و صد در صدی دارد البته ما برخی پیشنهادات را در همان ابتدا رد کردیم. در حال حاضر بررسی این دو پیشنهاد را در دستور کار قرار داده‌ایم».

فاضلی در مورد اینکه آیا احتمال دارد طارمی قید بازی در اروپا را بزند، گفت: «حقیقت این است علاوه بر دو پیشنهاد موجود منتظر نهایی شدن یک پیشنهاد سطح بالا هستیم. البته دو پیشنهاد کنونی هم پیشنهاد‌های خوبی هستند، ولی پیشنهاد دیگر تیم اروپایی به طارمی ارزنده‌تر است».

فاضلی در پایان گفت: «مهدی برای جمع کردن وسایل خود به قطر رفت و تا جایی که می‌دانم به ایران بازگشته. او از قطر هم پیشنهاد داشت، ولی مدت‌ها است تصمیم گرفته این فصل در اروپا بازی کند و تا دو هفته دیگر هم به اروپا می‌آید و اکنون هم دنبال اخذ ویزا است». با توجه به گفته‌های مدیر برنامه طارمی بازگشت این بازیکن ملی پوش به پرسپولیس را باید منتفی بدانیم.