مدیران پرسپولیس در خواب زمستانی هستند؛
گل محمدی: قرار بود ترابی پنالتی اول را بزند
یحیی گل محمدی با انتقاد از مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که آن ها در «خواب زمستانی» هستند.
کد خبر: ۴۷۶۳۰۹
تاريخ: ۰۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
به گزارش پایگاه 598، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی دربی صحبت های تندی را انجام داد. او به عملکرد تیم داوری اشاره کرد و همچنین گفت که برخی نیروها نمی‌خواهند موفقیت پرسپولیس ادامه داشته باشد. وی همچنین با انتقاد از باشگاه پرسپولیس گفت که آن ها در خواب زمستانی هستند و با این روند تیم دچار مشکل خواهد شد.

 

گل محمدی که 24 ساعت پرحاشیه و جنجالی را تجربه کرده بود، در این کنفرانس با سوالات مختلفی مواجه بود و درباره آن ها به تندی صحبت کرد؛ وی حتی به تیم داوری نیز انتقاداتی را داشت و گفت که آن ها بازیکنانش را عصبی کردند. اما نکته جالب دیگر در صحبت های گل محمدی جایی بود که گفت ترابی پنالتی زن اول تیمش بود اما با درخواست نوراللهی، هافبک شماره 8 پشت توپ ایستاد.

 

صحبت های یحیی گل محمدی را در ادامه می‌خوانید:


* شاید این چیزها در شان فوتبال ایران است
یحیی در ابتدای صحبت هایش با اشاره به دیدار دربی گفت: اتفاقاتی که از قبل درباره داوری رخ داد باعث شد تا پیام حیدری هم تحت فشار باشد و خیلی از صحنه ها که می‌توانست به حریف کارت بدهد، نداد و ما احساس کردیم که تیم حریف مصونیت دارد و این ذهنیت بود و ما را عصبی کرد. این اتفاقات در شان و شخصیت فوتبال ایران نمی‌گویم نیست، شاید هم باشد! با این برخوردهایی که با تمام فوتبالی ها می‌کنند، حق مردم را ضایع می‌کنند و باعث تاسف است.

 

* تصمیمات داور ما را عصبی کرد
سرمربی پرسپولیس با انتقاد از تیم داوری عنوان کرد: نیمه اول خوب بازی نکردیم و خیلی از دقایق که خوب نبودیم تحت فشار عصبی بودیم که این فشار را داور روی ما آورد. نیمه دوم جریان بازی به نفعمان شد و توانستیم به بازی سرعت بدهیم. ارسال های خوبی داشتیم و به گل رسیدیم و می‌توانستیم در 90 دقیقه برنده باشیم که در وقت اضافی گل خوردیم. در پنالتی تمرکز خوبی تمرکز خوبی برای زدن ضربه نداشتیم و باید قوی تر و محکم تر میزدیم که پنالتی شرایط خاصی داشت.

 

* تبریک به آن هایی که...
او که به نظر بسیار ناراحت بود، در ادامه صحبت های تندش اظهار داشت: تبریک به آن هایی که می‌خواستند این تیم برنده دربی باشد. نمی‌دانم شب را چطور می‌خواهند بخوابند که یکی هم اینجا نشسته. نمی‌دانم چرا می‌خواستید که این تیم قهرمان شود.

 

 

 

* با نادری نظم و شکل بهتری داشتیم
گل محمدی راجع به تغییرات تیمش گفت: تعویض هایمان به نظرم جواب داد اما متاسفانه محمد نادری بعد از 5 دقیقه بازی دچار مصدومیت شد و فوروارد آقای وحید امیری را آوردیم دفاع چپ و نظم و شکلی که با محمد نادری در خط حمله داشتیم را از دست دادیم.

 

* نوراللهی خسته بود و خوب نزد
او که قهرمانی با پرسپولیس در لیگ برتر را تجربه کرده، درباره ضربات پنالتی هم عنوان کرد: قرار بود پنالتی را نفر اول مهدی ترابی بزند اما خود آقای نوراللهی درخواست کرد که نفر اول باشد. در تمرین همیشه محکم و خوب می‌زد اما خستگی و عدم تمرکز باعث شد که نتوانیم ضربات پنالتی را خوب بزنیم.

 

* باشگاه باید از خواب زمستانی بیدار شود
گل محمدی در پاسخ به سوالی در مورد ترکیب به تندی انتقاداتی را علیه مدیریت باشگاه انجام داد و گفت: روی ترکیب کسی نمی‌تواند نظر بدهد و صحبت کند و این دست کادرفنی است و باتوجه به شرایط تمرینی بازیکنان ترکیب چیده می‌شود. به نظرم درباره ترکیب صحبت نکنم بهتر است. حالا باید خودمان را آماده لیگ قهرمانان کنیم، اگر باشگاه از خواب خرگوشی بگویم یا زمستانی بیدار شود. امیدوارم بتوانیم در نقل و انتقالات خوب باشیم. این تیم نیاز به تقویت دارد و در هر صورت خیلی هم بازیکن از دست دادیم؛ بیرانوند، استوکس و... . باید جایگزین برای آن ها پیدا کنیم و در هر صورت من اسامی هم دادم که خیلی ضعیف ظاهر می‌شوند و اگر اینطور ادامه پیدا کند به مشکل می‌خوریم و امیدوارم باشگاه از این خواب بیدار شود. نمی‌دانم چه فشار و نیرویی هست که نمی‌خواهند این تیم رو به جلو حرکت کند و ذهنیتی که برای ما ایجاد کرده اند این است که نمی‌خواهند این تیم دیگر موفق باشد. شاید انرژی هایی هم باشد که بخواهند این تیم را از پا در بیاورند.

 

* روی رادو حساب باز کرده بودیم
وی در پایان درخصوص پست دروازه بانی هم تصریح کرد: نمی‌دانم رادو گلر یک باشد یا نه. خودمان زیاد روی رادو حساب باز کرده بودیم و نمی‌دانم تصمیم گیری در روزهای آینده چطور خواهد بود و با مربی گلرها مشورت خواهیم کرد.