باران‌های رگباری تا چند روز ادامه دارد؟

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه باران های رگباری روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری هم ادامه خواهد داشت، گفت: پیش‌بینی می‌شود روز چهارشنبه جوی آرام در اغلب نقاط کشور داشته باشیم.

توصیه‌های بهداشتی در مواجهه با سیلاب

سازمان بهداشت جهانی در پی بارش های سیل آسا، نکاتی را برای حفظ ایمنی بیشتر در برابر خطرات احتمالی سیل اعلام کرد.

۴ فوتی و ۲ مفقودی در سیل پردیس

معاون سیاسی فرمانداری پردیس گزارشی از آمار تلفات و خسارات سیلاب اخیر در شهرستان پردیس اعلام کرد.
سرهنگ گودرزی خبر داد

دستگیری یکی از شاخ‌های اینستاگرام

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری یک فرد مطرح اینستاگرامی در خصوص تبلیغ سایت‌های شرط بندی در فضای مجازی خبر داد.

هشدار برق‌گرفتگی درحین و پس از آبگرفتگی

این روزها که نقاط مختلفی از کشور تحت تاثیر بارندگی و درپی آن سیل قرار گرفته، احتمال برق گرفتگی نیز افزایش پیدا کرده است. خطری که جزو حوادث ثانویه سیل و آبگرفتگی محسوب می‌شود و هم در هنگام جاری شدن سیل و آبگرفتگی رخ می‌دهد و هم ممکن است پس از فروکش کردن سیل و بازگشت افراد به خانه و استفاده از وسایل برقی آنها را تهدید کند. موضوعی که یک کارشناس ایمنی نسبت به آن هشدار داده است.
رئیس مرکز اورژانس تهران عنوان کرد؛

حمله سگ‌های خانگی به مامور اورژانس تهران + عکس

رئیس مرکز اورژانس تهران از حمله سگ‌های یک مددجو به نیروهای اورژانس تهران خبر داد.
نحوه اجرای طرح ترافیک در سال جدید؛

ساعت اجرا طرح در موج هفتم کرونا تغییر می‌کند؟

طرح ترافیک یکی از راهکارهای کاهش ترافیک در تهران است که عوامل مختلفی مانند موج‌های کرونا آن را دستخوش تغییر قرار داده، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران می گوید اکنون با توجه به موج هفتم تصمیم به کاهش زمان طرح نیست ولی برای سال آینده برنامه‌هایی جهت تغییر نحوه اجرای طرح ترافیک وجود دارد.

اتلاف آب شیرین‌‌ در سیل‌های تابستانی اخیر

سازه‌های آبخیزداری و آبخوانداری از سرعت سیل و تخریب آن می‌کاهد و آب پس از آبگیری به تدریج از این سازه‌ها خارج و وارد اکوسیستم می‌شود، کاهش فرسایش خاک، نفوذ آب در زمین و تغذیه آب قنوات، چاه‌ها و چشمه‌ها از مزایای آبخیزداری و آبخوانداری است.
فیلم / تصاویر هوایی روستای سیل‌زده مزداران فیروزکوه

فیلم / تصاویر هوایی روستای سیل‌زده مزداران فیروزکوه

با توجه به هشدارهای هواشناسی، شامگاه چهارشنبه و بامداد پنجشنبه شاهد بارش شدید باران در نقاط مختلف استان تهران بودیم کهت خسارت‌هایی به سهرستان فیروزکوه، امام زاده داوود و دیگر نقاط استان زد، رئیس جمهور با حضور در روستای مزداران فیروزکوه از نزدیک وضعیت سیل‌زدگان را بررسی و دستور رسیدگی فوری را داد.

تکرار سیلاب‌های تابستانی در ۶ استان

سازمان هواشناسی از رگبار شدید باران و وقوع سیلاب در ۶ استان برای امروز (یکشنبه، ۹ مرداد) خبر داد و برای تهران هوای ابری همراه با بارش پراکنده باران در ارتفاعات پیش‌بینی کرد.
قبلی۴بعدی