آیت‌الله میرباقری:

افرادی که در کودکی از دنیا می‌روند مهمان سفره حضرت‌ابراهیم (ع) هستند

استاد حوزه علمیه گفت:طبق روایت یکی از الطاف دیگر خداوند نسبت به اطفال مومنان که در دوران کودکی از دنیا رفته‌اند این است که این اطفال بر سر سفره حضرت‌ابراهیم (ع) و حضرت ساره مهمان هستند.
استاد حوزه علمیه قم:

کنترل خواسته های نفسانی از الزامات ماندن در مسیر حسینی است

استاد حوزه علمیه قم با تأکید بر لزوم ایجاد ضابطه برای تمایلات و خواسته‌های نفسانی افزود: یکی دیگر از راهکارها برای ماندن در مسیر امام حسین (ع) تعیین ضابطه برای خواسته‌های نفسانی است.

حرم حضرت معصومه(س) میزبان همایش شیرخوارگان حسینی می‌شود

همزمان با نخستین جمعه ماه محرم الحرام، مراسم شیرخوارگان حسینی در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام (س) برگزار می‌شود.

مهدوی ارفع: نهج البلاغه را هنوز نشناخته ایم

سخنران مراسم مسجد مقدس جمکران با اشاره به این که اکثریت جوانان امروز بازیگران و فوتبالیست های آن طرف دنیا را بیشتر از امامشان می شناسند و برخی ها حتی اسم نهج البلاغه را هم نشنیده اند، گفت: پیش از انقلاب و در سال 52 آیت الله خامنه ای دوره نهج البلاغه خوانی تشکیل می دهند و می گویند اگر مردم فقط با ظاهر نهج البلاغه آشنا می شدند الان وضعیت ما این نبود.
آیت‌الله رجبی:

جدایی و فاصله از اهل بیت(ع) عامل بسیاری از مشکلات است

مدیر مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت:جدایی و فاصله از اهل بیت(ع) عامل بسیاری از مشکلات است، متأسفانه آن گونه که شایسته و بایسته است با اهل بیت(ع) ارتباط نداریم و فقط زمانی به سراغ ایشان می‌رویم که گرفتاری برایمان پیش آمده باشد.
فیلم/ چهارپایه خوانی زیبای حاج محمود کریمی

فیلم/ چهارپایه خوانی زیبای حاج محمود کریمی

بخشی از مداحی حاج محمود کریمی در شب چهارم محرم در هیئت رایه العباس علیه السلام چیذر را می بینید.
شب پنجم محرم 1401؛

صوت/ شب پنجم با نوای حاج سعید حدادیان

مراسم عزاداری دهه اول محرم سال ۱۴۰۱ در هیئت روضه الحسنین علیهم السلام با نوای حاج سعید حدادیان و محمد حسین حدادیان برگزار می گردد.
شب چهارم محرم 1401؛

صوت/ شب چهارم با نوای حاج سعید حدادیان

مراسم عزاداری دهه اول محرم سال ۱۴۰۱ در هیئت روضه الحسنین علیهم السلام با نوای حاج سعید حدادیان و محمد حسین حدادیان برگزار می گردد.
شب چهارم محرم 1401؛

صوت/ شب چهارم با نوای محمدحسین پویانفر

شب چهارم محرم در هیئت ریحانه النبی(ص) در آستان مقدس امامزاده صالح علیه السلام تجریش با سخنرانی حجت الاسلام سیدعلیرضا حسینی و مداحی محمدحسین پویانفر برگزار شد.

تصاویر / ماشین نویسی محرم

ماشین نویسی یکی از رسومی است که همزمان با ایام محرم شروع می‌شود و در کنار تغییر چهره شهر، ظاهر خودروها نیز خود را با شرایط موجود وفق می‌دهند.
قبلی۵بعدی