آمار
توسل به سلطان اهل سجده؛
حساس ترين سخنان امام سجاد (عليه السلام ) كه در طول اقامت در شام ايراد شده است و تحولى عظيم در محيط سياسى شام و بينش مردم نسبت به دستگاه اموى ايجاد كرد و معادلات يزيد را برهم زد و خط مشى او را نسبت به اهل بيت كاملا تغيير داد، خطبه اى است كه آن حضرت در جمع مردم و رجال سياسى و دينى شام ايراد كرد.
تفاوت مراسم هیئت‌های معروف کشور با سال گذشته!
عقلانیت حسینی، در ایام کرونایی
همان طور که پیش بینی می‌شد جامعه دینی با التزام به توصیه‌های بهداشتی، ترکیبی از شور و شعور حسینی را در محرم امسال به نمایش گذاشت. اینها تنها بخشی از هیئات کشور را به تصویر کشیده است و بی‌تردید اکثر قابل توجه هیئات کشور همین گونه بودند.
استراتژی امام سجاد (ع) در رهبری امت
این راه تعمیق تفکر شیعه در عصری از جهل سیاسی بود که ایمان راسخی حتی در دل شیعیانت، یافته نمی‌شود، تا آن مرتبه که فرمود: «در مکه و مدینه، بیست نفر نیستند که ما را دوست بدارند... امروز وضع ما چنان دشوار است که مردم با ناسزاگویی به بزرگ و سالار ما بر فراز منبرها، به دشمنان ما تقرب می‌جویند».
روایت امام سجاد(علیه‌السلام) از وفاداری اصحاب در شب عاشورا؛
امام‌حسین (علیه‌السلام): یاران من، یک امشب بیش در این عالم به سر نمى‌بریم/ بیعت را از شما برداشتم/ هرکجا بخواهید، مى‌‏توانید رهسپار شوید
امام حسین علیه السلام فرزندان مسلم بن عقیل را مخاطب قرار داد و فرمود «شهادت مسلم براى شما کافى است، شما اذن دارید و هر کجا بخواهید مى‌‏توانید رهسپار شوید.»
روز هفتم محرم؛ توسل به سند غربت سیدالشهداء(ع)
کودک شش ماهه‌ای که به شهادت آبرو داد/ روضه سوزناک رهبرانقلاب برای شهادت حضرت علی اصغر(ع)/ مقام علی اصغر(ع) و قتلگاه حسینی در کربلا
مصیبت علی اصغر(ع) برای حسین(ع) جان فرسا بود چنان که گریست و به خداوند عرض کرد: خدایا خودت میان ما و این قوم داوری کن. آنان ما را فرا خواندند تا یاری کنند ولی برای کشتن ما کمر بسته‌اند.
روز ششم محرم؛ توسل به حضرت قاسم بن الحسن(ع)
نوجوانی که مرگ را از عسل شیرین‌تر می‌دید/ چگونگی شهادت قاسم بن الحسن(ع)
شب نوجوانان عاشورایی، شب روضه قاسم بن الحسن(ع). وقتی امام حسین(ع) سخن از شهادت یارانش به میان آورد، نوجوان سیزده ساله کربلا از عمو پرسید: عموجان آیا من نیز به فیض شهادت نائل می‌شوم؟ امام او را به سینه چسباند و فرمود: فرزندم مرگ را چگونه می‌بینی؟ قاسم پاسخ داد: از عسل شیرین‌تر!
روز پنجم محرم؛ توسل به عبدالله بن حسن(ع)
یتیم مظلومی که در آغوش عمویش غریبانه آرام گرفت/ روضه غم انگیز رهبر انقلاب برای شهادت عبدالله بن حسن(ع)/ مقتل خوانی استاد مطهری
شب پنجم به اسم حضرت عبدالله بن حسن کودک یازده ساله امام مجتبی (ع)منسوب است. عبدالله(ع) در شمار آخرین شهیدانی بود که پیش از شهادت امام حسین(ع) در ظهر عاشورا به شهادت رسید.
روز سوم محرم؛ توسل به ۳ ساله سیدالشهداء(ع)
پدرم‌رفت خدایا به کجا که من‌آواره در اینجا ماندم/ سر‌ که برام بابا‌نشد پس خرابه‌ام برام خونه‌نمیشه
رقیه(س) دردانه سه ساله حسین بن علی(ع) است. نام مبارک او در بعضی از کتاب‌های تاریخی و مقاتل نقل شده است و برخی دیگر مانند ریاض الاحزان از او با نام فاطمه صغری یاد کرده اند. رقیه(س) در روز سوم صفر سال ۶۱ ه ق در سفر اهل بیت به شهر شام از دنیا رفته است. شاید نام گذاری روز سوم محرم به نام این بانوی کوچک به این انگیزه بوده که در گرماگرم عزاداری دهه اول، از مظلومیت او یادی شود.
روز دوم محرم؛ زینب(س) رسید به کربلا
ماجرای ورود کاروان امام حسین(ع) به کربلا/ اسبانی که پای رفتن نداشتند/ سرزمینی که هفت نام داشت اما همان کرب و بلا بود
امام حسین(ع) روز دوم محرم سال ۶۱ ه ق به سرزمین کربلا وارد شد. به خاطر همین روز دوم محرم، روز ورود به کربلا نام گذاری شده است. روز دوم، نماد پایداری است.
روز اول محرم؛ توسل به سفیرالحسین(ع)
محبی که هم رنگ محبوبش شد/ غربت حضرت مسلم بن عقیل(ع) در کوفه/ شهر هزار کوچه‌ای که یک مرد نداشت/ حسین میا به کوفه کوفه وفا ندارد
مسلم، نخستین شهید واقعه کربلاست. شهادت او کمی پیش‌تر از حادثه کربلا رخ داده است و شب نخست ماه محرم به پاس فداکاری و جان فشانی‌های این سفیر شهید راه سرخ، شب حضرت مسلم بن عقیل نام نهاده شده است. مسلم الگوی محبت و وفاست. او عاشقی دل باخته بود که تا آخرین لحظه از عشق پاک خود به حسین(ع) دست بر نداشت و در اوج بی وفایی کوفیان به مولایش وفادار ماند.
بازنشر/ ویژه نامه صوتی "سوگنامه یاس" سرویس حسینیه 598:
گلچین سوزناک‌ترین روضه و سینه‌زنی شهادت حضرت زهرا(ع)+دانلود
مصداق كوثر براى نبى‌اكرم، چيزهاى گوناگون است. يكى از برجسته‌ترين مصاديق كوثر، وجود مقدس فاطمه‌ى زهراست؛ كه خداوند متعال در اين وجود مبارك، دنباله‌ى معنوى و مادى پيامبر را قرار داد. برخلاف تصور دشمنان ملامتگر، اين دختر بابركت، آن‌چنان مايه‌ى بقاى نام و ياد و مكتب و معارف پيامبر شد كه از هيچ فرزند برجسته و باعظمتى، چنين چيزى مشاهده نشده است. اولاً از نسل او يازده امام، معارف‌ اسلامى را بر دلهاى آحاد بشر تابانيدند؛ اسلام را زنده كردند؛ قرآن را تبيين كردند؛ معارف را گسترانيدند؛ تحريفها را از دامن اسلام زدودند و راه سوء استفاده‌ها را بستند.
به مناسبت میلاد پربرکت عقیله بنی هاشم، زینب کبری(س)؛
داستان توسل یک اهل سنت به حضرت زینب(س)/ ماجرای عمل نکردن خمپاره‌ها روی گنبدحرم حضرت زینب(س)/ مولودی با نوای مطیعی و کریمی
به دنیا آمده بود تا صبر را شرمنده کند، زینب علیهاالسلام این اسطوره تاریخ را می گویم. آمده بود تا عشق را مبهوت لحظه های زلالش کند.
به مناسبت وفات کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س)؛
بالاترین ساکن ایران بعد از امام رضا(ع)/ مُبلغی که قم را قم کرد
حضرت فاطمه معصومه (س) بانویی بهشتی، غرق در عبادت و نیایش، پیراسته از زشتی‌ها و شبنم معطر آفرینش است. شاید یکی از دلایل معصومه نامیدن این بانو، آن باشد که عصمت مادرش حضرت زهرا (س) در او تجلی یافته است.
سالروز وفات بانوی فظیلت/ نگاهی به زندگی حضرت سکینه(س)
درباره دانش و فعالیت‌های فرهنگی حضرت سکینه چه می‌دانید/ ماجرای خواب حضرت سکینه در دمشق/ خانه‌ای را دوست دارم که سکینه و رباب من در آن خانه باشند
پنجم ربیع الاول، مصادف با وفات حضرت سکینه( علیهاالسلام)، شما می توانید شرح مختصری از زندگینامه , فضایل و فعالیت‌های این بانوی بافضیلت را در زیر بخوانید.
ویژه نامه شهادت شمس الشموس،غریبِ قریب،امام رضا(ع)؛
صحبت تکان دهنده آیت الله بهجت در مورد زیارت مشهد/ماجرای تاجر ثروتمند و زیارت امام رضا (ع)/نکات خواندنی از شدت علاقه علامه طباطبایی به زیارت امام رضا(ع)
زمانی نویسنده مشهوری بوسیدن ضریح امامان علیهم السلام و این قبیل احترام نهادن‎ها را تشنیع می‎كرد. وقتی سخن او را به علامه طباطبایی در حرم رضوی علیه السلام عرض كردند، ایشان فرمود: «اگر منع مردم نبود، من از دم مسجد گوهرشاد تا ضریح، زمین را می‎بوسیدم.»
به مناسبت رحلت جانسوز پیامبر اکرم(ص)؛
زندگی در راه خدا و برای خدا/ ماجرای گریه پیامبر(ص) بر گنهکاران آخر‌الزمان
او را محمد، امین، نبی الرحمة، مصطفی، رسول، اعظم و ... می نامند. حضرت محمد(ص) آخرین فرستاده الهی از سوی خداوند متعال است که به واسطه ایشان دین و دستور برای راه آزادی و زندگی برای بشیریت به اکمال رسید.
سفیر سابق ایران در عراق:
همایش اربعین نماد حرکت عراق به‌‌سوی ثبات، امنیت و اتحادجهان اسلام است
سفیر سابق ایران در عراق گفت: عراق در طراحی ایجاد امنیت برای یک اجتماع عظیم بیش از سه ماه قبل از برگزاری این مراسم زمان می‌گذارد تا تمهیدات لازم برای ایجاد امنیت ارتباطات حمل و نقل و اسکان را به خوبی فراهم کند این در حالی است که ...
جای مسئولان خالی!
ازدحام و سرگردانی زائران اربعین در مرز مهران +گزارش تصویری
موج بازگشت زوار اربعین حسینی در مرز مهران زائران را با مشکلات عدیده‌ای مواجه کرده است. عشق به امام حسین (ع) و زیارت ائمه اطهار جمعیت زیادی از مشتاقان را به کشور عراق رهسپار کرد و اکنون این جمعیت در مرز مهران سرگردان هستند.
وزیر راه و شهرسازی در مهران: چهار خطه کردن محور مهران- نجف در دستور کار قرار دارد
وزیر راه و شهرسازی از چهار خطه کردن محور مهران- نجف خبر داد و گفت: این طرح مشکلی در بحث اعتبارات ندارد.
سنگ تمام عراقی‌ها برای زائران اربعین + تصاویر
بار دیگر با آمدن اربعین و طنین لبیک به «هل من ناصر ینصرنی» امام حسین (ع) زائران بسیاری از ایران و دیگر کشورهای جهان به عتبات عالیات روانه شده‌ و مردم عراق سفره مهربانی‌ را برای آنها پهن کرده‌اند.
حقیقت تاریخی که کشیش اروپایی درباره امام حسین(ع) فاش کرد
یک کشیش اروپایی از حقیقت تاریخی در مورد امام حسین (ع) که در انجیل ذکرشده است، پرده برداشت.
نام‌نویسی ۱.۸ میلیون زائر اربعین در سامانه سماح
دبیر ستاد مرکزی اربعین با اشاره به نام‌نویسی یک میلیون و ۸۰۰ هزار زائر اربعین در سامانه سماح تا صبح امروز، گفت: ویزای یک میلیون و ۷۸۰ هزار زائر اربعین یعنی بیش از ۹۵ درصد زائران حسینی تاکنون صادر شده است.
زمان عبور زائران از گیت‌های مرزی چقدر است؟
دبیر ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ اتوبوس با گذشت ۱۵ ساعت هنوز از مرز مهران رد نشده‌اند، گفت: زمان عبور زائران از گیت‌های ایران در مرز مهران کمتر ۲۰ ثانیه است، اما اتوبوس‌ها ساعت‌ها پشت مرز معطل هستند.
جلوه ای که دولت روحانی از زائرین اربعین در عراق به وجود آورد:
تحقیر زائرین کربلا با ارز بی ارزش دولت/ صف های طولانی و سردرگمی زائرین ایرانی برای ۱۰۰ دینار عراق
هرچند بانک مرکزی اعلام کرده زائران اربعین می توانند در 51 نقطه مشخص شده در خاک عراق دینار خود را تحویل بگیرند ولی گزارش های رسیده از شهرهای مرزی و البته فرودگاه های نجف و بغداد بیانگر تشکیل صف های طولانی و معطلی زائران در این مناطق است.
صوت و فیلم و عکس

حال و هوای حرم کریمه اهل بیت(ع) در شب شهادت حضرت رقیه(س) +تصاویر

حال و هوای حرم کریمه اهل بیت(ع) در شب شهادت حضرت رقیه(س)

نوحه جانسوز محمود کریمی برای حضرت رقیه(س)

نوحه جانسور حاج محمود کریمی برای حضرت رقیه(س) دردانه امام حسین(ع) را خواهید شنید.

آغاز پیاده روی زائران اربعین از جنوب عراق به سمت کربلا +تصاویر

تصاویر/ آغاز پیاده روی زائران اربعین از جنوب عراق به سمت کربلا

تصاویر / مراسم سوگواری شهادت امام سجاد (ع) در مدرسه علمیه طالبیه تبریز

همزمان با سالروز شهادت چهارمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت حضرت علی بن الحسین(ع) مراسم عزاداری این امام همام در مدرسه علمیه طالبیه تبریز برگزار شد.

به سمت گودال از خیمه دویدم من / حاج محمود کریمی

به سمت گودال از خیمه دویدم من/ شمر جلوتر بود دیر رسیدم من

بعـد مــن قـافله ســالار تـویی ، خــواهر مــن

بعد من قافله سالار تویی خواهر من، دختر حیدرکرار تویی خواهر من

دانلود مداحی تک و تنها رفته عمو جونم سید مجید بنی فاطمه محرم ۹۹

سایت ویدیو نوحه شب 5 سینه زنی و دانلود مداحی تک و تنها رفته عمو جونم بنی فاطمه شب پنجم محرم 99 در حسینیه ریحانةالحسین (س) با عنوان «تک و تنها رفته عَمو جونم به خدا که دیگه نمی تونم» را منتشر کرد.

دانلود نوحه ترکی زینب زینب مهدی رسولی محرم ۹۹

سایت ویدیو مداحی شب پنجم محرم 99 مهدی رسولی در هیئت ثارالله زنجان شب 5 با عنوان « نوحه ترکی زینب زینب مهدی رسولی » را منتشر کرد.

دانلود مداحی زیبای میمیرم برای تو سید رضا نریمانی محرم ۹۹

سایت ویدیو مداحی زیبای می میرم برای تو سید رضا نریمانی محرم 99 شب پنجم محرم امسال نریمانی در هیئت فدائیان حسین (ع) با عنوان « مداحی زیبای می میرم برای تو سید رضا نریمانی » را منتشر کرد.

دانلود مداحی سید رضا نریمانی شب ششم محرم ۹۹

سایت ویدیو مداحی شب ششم محرم 99 نریمانی در هیئت فدائیان حسین (ع) در تاریخ 99/6/5 را منتشر کرد.

دانلود سید مهدی میرداماد شب ۴ محرم ۹۹

سایت ویدیو مداحی شب چهارم محرم 99 حاج سید مهدی میرداماد در مسجد امام صادق (سلام الله علیه) هیئت مکت الصادق را منتشر کرد.

دانلود مداحی سید رضا نریمانی محرم ۹۹

سایت ویدیو مداحی اسم تو نمک سفره پدری سید رضا نریمانی محرم 99شب پنجم محرم امسال نریمانی در هیئت فدائیان حسین (ع) با عنوان « اسم تو نمک سفره پدری » را منتشر کرد.

شب دوم محرم ۹۹ / سیدمجید بنی‌فاطمه

مــراسـم عـزاداری دهه اول مــحــرم‌الـحـرام ۱۴۴۲ در هیئت ریحانه الحسین علیه السلام با سـخنــرانی حجت‌الاسلام حامد کاشانی و مـرثـیـه‌خـوانــی سیدمجید بنی فاطمه در مجموعه پارک ارم تهران برگزار می گردد.

دانلود/ مداحی شب هفتم محرم 99 بنی فاطمه

مداحی شب هفتم محرم 99 بنی فاطمه در حسینیه ریحانةالحسین (س) در تاریخ 99/6/5

شب اول محرم ۹۹ / سیدمجید بنی‌فاطمه

مــراسـم عـزاداری دهه اول مــحــرم‌الـحـرام ۱۴۴۲ در هیئت ریحانه الحسین علیه السلام با سـخنــرانی حجت‌الاسلام حامد کاشانی و مـرثـیـه‌خـوانــی سیدمجید بنی فاطمه در مجموعه پارک ارم تهران برگزار می گردد.

شب ششم محرم حسینیه سیار محمود کریمی

حاج محمود کریمی امسال و به علت شیوع بیماری کرونا، در اقدامی جالب توجه هیئت سیار به راه انداخته است و در کوچه خیابان های تهران مداحی و نوحه خوانی می کند. در این مطلب می توانید فیلم و صوت مداحی حاج محمود کریمی در شب ششم محرم را مشاهده کنید.

فیلم/ شب هفتم محرم ۹۹ بیت رهبری

شب هفتم محرم ۹۹ بیت رهبری – روضه و مرثیه خوانی حجت الاسلام مرتضی وافی

تصاویری دیدنی از مراسم باشکوه عزاداری امام حسین ع

تصاویری دیدنی از مراسم باشکوه عزاداری امام حسین (علیه السلام) در مسجد مقدس جمکران

گلچین مداحی شب هفتم محرم با نوای مداحان معروف

در این فایل صوتی، گلچین مداحی شب هفتم محرم را بانوای مداحان معروف (اهل بیت علیه السلام) می‌شنوید.

تکیه سیار حاج محمود کریمی در محله وحدت اسلامی

حاج محمود کریمی تکیه سیار خود را در کوچه شهید حسن خندان در محله وحدت اسلامی تهران برپا کرد.

راز‌هایی که امام حسین (ع) در روز عاشورا برملا کردند +فیلم

امام حسین (ع) در روز عاشورا از راز‌هایی پرده برمی دارند که نشان می‌دهد چرا عده زیادی مقابلشان ایستادند.

دانلود مداحی شب چهارم محرم ۹۹ رضا هلالی

مداحی عبدالرضا هلالی شب چهارم محرم ۹۹

دانلود مداحی رضا هلالی شب سوم محرم ۹۹

مداحی رضا هلالی شب سوم محرم ۹۹

دانلود مداحی رضا هلالی شب دوم محرم ۹۹

مداحی رضا هلالی شب دوم محرم ۹۹

دانلود مداحی رضا هلالی شب اول محرم ۹۹

مداحی رضا هلالی شب اول محرم ۹۹

دانلود مداحی محمدحسین حدادیان شب چهارم محرم ۹۹

مداحی محمدحسین حدادیان شب چهارم محرم ۹۹

دانلود مداحی محمد حسین حدادیان شب سوم محرم ۹۹

مداحی محمد حسین حدادیان شب سوم محرم ۹۹

دانلود مداحی محمد حسین حدادیان شب دوم محرم ۹۹

مداحی محمد حسین حدادیان شب دوم محرم ۹۹

دانلود مداحی محمد حسین حدادیان شب اول محرم ۹۹

مداحی محمد حسین حدادیان شب اول محرم ۹۹

دانلود نوحه جدید و مداحی نریمانی شب سوم محرم ۹۹

نوحه جدید و مداحی نریمانی شب سوم محرم ۹۹

دانلود مداحی و نوحه جدید نریمانی شب دوم محرم ۹۹

مداحی و نوحه جدید نریمانی شب دوم محرم ۹۹

دانلود مداحی جدید نریمانی شب اول محرم ۹۹

مداحی جدید نریمانی شب اول محرم ۹۹

دانلود جدیدترین مداحی شور سیب سرخی شب چهارم محرم ۹۹

جدیدترین مداحی شور سیب سرخی شب چهارم محرم ۹۹

دانلود جدیدترین مداحی سیب سرخی شب سوم محرم ۹۹

جدیدترین مداحی سیب سرخی شب سوم محرم ۹۹

دانلود نوحه جدید و مداحی سیب سرخی شب دوم محرم ۹۹

نوحه جدید و مداحی سیب سرخی شب دوم محرم ۹۹

دانلود مداحی شور جدید سیب سرخی شب اول محرم ۹۹

مداحی شور جدید سیب سرخی شب اول محرم ۹۹

دانلود مداحی میثم مطیعی شب چهارم محرم ۹۹

مداحی میثم مطیعی شب چهارم محرم ۹۹

دانلود مداحی میثم مطیعی شب سوم محرم ۹۹

مداحی میثم مطیعی شب سوم محرم ۹۹

دانلود مداحی میثم مطیعی شب دوم محرم ۹۹

مداحی میثم مطیعی شب دوم محرم ۹۹

دانلود مداحی میثم مطیعی شب اول محرم ۹۹

مداحی میثم مطیعی شب اول محرم ۹۹

دانلود مداحی برای شب دهم مهدی رسولی محرم 98

مداحی برای شب دهم مهدی رسولی محرم 98

دانلود مداحی برای شب نهم مهدی رسولی محرم 98

مداحی برای شب نهم مهدی رسولی محرم98

دانلود مداحی برای شب هشتم مهدی رسولی محرم 98

مداحی برای شب هشتم مهدی رسولی محرم 98

دانلود مداحی برای شب هفتم مهدی رسولی محرم 98

مداحی برای شب هفتم مهدی رسولی محرم 98

دانلود مداحی برای شب ششم مهدی رسولی محرم 98

مداحی برای شب ششم مهدی رسولی محرم 98

دانلود مداحی برای شب پنجم مهدی رسولی محرم 98

مداحی برای شب پنجم مهدی رسولی محرم 98

دانلود نوحه ترکی جدید مهدی رسولی شب چهارم محرم ۹۹

نوحه ترکی جدید مهدی رسولی شب چهارم محرم ۹۹

دانلود مداحی جدید مهدی رسولی شب سوم محرم ۹۹

مداحی جدید مهدی رسولی شب سوم محرم ۹۹

دانلود مداحی و نوحه ترکی مهدی رسولی شب دوم محرم ۹۹

مداحی و نوحه ترکی مهدی رسولی شب دوم محرم ۹۹

دانلود جدیدترین مداحی مهدی رسولی شب اول محرم ۹۹

جدیدترین مداحی مهدی رسولی شب اول محرم ۹۹

دانلود مداحی برای شب دهم سید مجید بنی فاطمه محرم 98

مداحی برای شب دهم سید مجید بنی فاطمه محرم 98

دانلود مداحی برای شب نهم سید مجید بنی فاطمه محرم 98

مداحی برای شب نهم سید مجید بنی فاطمه محرم 98

دانلود مداحی برای شب هشتم سید مجید بنی فاطمه محرم 98

مداحی برای شب هشتم سید مجید بنی فاطمه محرم 98

دانلود مداحی برای شب هفتم سید مجید بنی فاطمه محرم 98

مداحی برای شب هفتم سید مجید بنی فاطمه محرم 98

دانلود مداحی برای شب پنجم سید مجید بنی فاطمه محرم 98

مداحی برای شب پنجم سید مجید بنی فاطمه محرم 98

دانلود مداحی برای شب ششم سید مجید بنی فاطمه محرم 98

مداحی برای شب ششم سید مجید بنی فاطمه محرم 98

دانلود مداحی جدید بنی فاطمه شب چهارم محرم ۹۹

مداحی جدید بنی فاطمه شب چهارم محرم ۹۹
جدیدترین اخبار پربازدید ها