کد خبر: ۱۵۹۱۲۸
زمان انتشار: ۰۹:۲۱     ۳۰ مرداد ۱۳۹۲
سی.ان.ان گزارش داد؛ پلیس لندن رها اعتمادی را به اتهام تجاوز وحشیانه به یک پسربچه یازده ساله بازداشت کرده است. این پسربچه بعد از دیدن تصویر مجری من و تو، او را شناسایی کرد.
به گزارش 598 به نقل از شبکه خبر، رها اعتمادی، مجری شبکه ماهواره ای "من و تو" به اتهام تجاوز و آزار جنسی یک پسربچه یازده ساله در انگلیس تحت تعقیب قرار گرفت.

شبکه CNN گزارش داد؛ رها اعتمادی در لندن زندگی می کند و پلیس اعلام کرد که او پنجشنبه ۱۸ آوریل پسربچه ای به نام جک باتلر را مورد حمله و تعرض جنسی قرار داده است.

این پسربچه در حالی که در مسیر استایفورث به بروکسهلم به سمت خانه می رفت، ساعت ۱۰ و ۵۰ دقیقه شب مورد یک تجاوز خشن جنسی قرار گرفته است.

این پسر بعد از دیدن تصویر رها اعتمادی او را شناسایی کرد و با شکایت خانواده اش، این فرد منحرف دستگیر شد.

همچنین سایت خبری "Argus” در گزارشی نوشت:

 LONDON EYE از تجاوز جنسی رها اعتمادی برنامه ساز و مجری شبکه من و تو به یک پسر 11  ساله خبر داد.این سایت خبری وابسته به کشور ولز (تحت حکومت بریتانیا) با عنوان "پیگیری پرونده تجاوز جنسی از سوی پلیس” ، نوشت:

پلیس مردی را به دلیل تجاوز جنسی شدیدی که در دانکستر انجام داده بود تحت تعقیب قرار داد. این ارگان دولتی پس از تجاوز جنسی به پسر بچه ای 11 ساله که در پنج شنبه 18 آپریل اتفاق افتاد، رها اعتمادی را تحت پیگرد قانونی قرار داد.

این گزارش که در سایت آمریکایی سی ان ان نیز منتشر گردیده است در ادامه توضیح داد:

"جک باتلر” در ساعت 10:50 صبح که در حال قدم زدن از "اشینفورت” به سمت "بروکسهوم” بود، این اتفاق ناگوار برای وی به وجود آمد .زمانی که این پسر در حال رفتن به خانه بود، دزدیده شد و به  صورت شدیدی مورد سوء استفاده جنسی رها اعتمادی قرار گرفت.

بعد از شکایت خانواده جک، پلیس رها اعتمادی را دستگیر کرد و با این وجود وی را به قید وثیقه آزاد کرده است.


شایان ذکر است رسوایی اخلاقی رها اعتمادی که به پارتی های شبانه و روابط غیر اخلاقی ختم نشده، اکنون به تجاوز جنسی به یک پسر 11 ساله رسیده است. این در حالی است که رها اعتمادی علی رغم این رزومه اخلاقی، یکی از طراحان برنامه های شبکه من و تو به حساب می آید و خوراک سیاسی- فرهنگی بیننده های این شبکه را تأمین می سازد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۳
در انتظار بررسی: ۸
* نظر:
ارسال نظرات
محمد
ITALY
۲۳:۴۶ - ۰۳ شهريور ۱۳۹۲
۲۰
۸
انتشار خبر کذب و تهمت گناه بزرگیست ، صفحه ireport در سایت cnn ، مثل سرویس وبلاگ هست و هر کس می تونه بره اونجا ثبت نام کنه و هر مطلبی می خواد بزاره این دلیلی بر تایید cnn نیست ، ولی باز هم خوبه که شمایی که خودتون به ظاهر cnn رو قبول ندارید برای اثبات حرفتون از این سایت نقل قول می کنین.
پاسخ
محمد
ITALY
۲۳:۴۷ - ۰۳ شهريور ۱۳۹۲
۱۵
۴
ضمناً شما که منبع موثقی جرا نظراتت رو بستی ؟
پاسخ
فریبا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۸ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۲
۷
۱
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها از این ادما بعید نیست
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها