کد خبر: ۳۳۴۹۲۳
زمان انتشار: ۱۲:۵۴     ۰۳ شهريور ۱۳۹۴
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: امیری معاون باشگاه نیست و نباید آن حرف‌ها را علیه باشگاه می‌زد.

به گزارش پایگاه 598، بهرام افشارزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اینکه آیا از امیر عابدینی به دلیل صحبت‌هایی که علیه او انجام داده بود شکایت کرده گفت: بله شکایت کردم. او حرف غیر منطقی زده بود. این کارها کمکی به هیچ تیمی نمی کند.

وی در خصوص اینکه گفته می شود دو معاون باشگاه امیری و نظری جویباری به دلیل عملکرد سبک دست اسپانسر و عضو هیات مدیره باشگاه قهر کرده اند اظهار داشت: قهر کدام است؟ این بحث ها چیست. اصلا آقای امیری معاون باشگاه نیست و سمتی ندارد. او نباید در مورد این مسائل مصاحبه می کرد. نظری جویباری هم سر کارش هست. ضمن اینکه او به همراه امیری در نقل و انتقالات زحمت کشیدند اما دلیل نمی شود با برخی حرف ها علیه خود باشگاه کار کرد. این حرف ها یعنی تهدید باشگاه. مگر بقیه تیم ها چقدر پول گرفته اند؟

افشارزاده ادامه داد: اگر کسی می خواهد در مورد مسائل تیم بداند باید با من صحبت کند. آقای سبک دست هم خودش می‌داند هر کاری باید قدم به قدم انجام شود.

مدیرعامل استقلال در مورد اینکه به او انتقاد می شود که او تصمیم گیرنده در باشگاه نیست و افراد دیگری جای او تصمیم می گیرند گفت: اصلا این طور نیست. من هر روز همه مسائل را بررسی می کنم. باشگاه باید تعدیل نیرو شود اما نمی توانیم یک دفعه ای کسی که 15 سال در این باشگاه بوده را بیرون کنیم. هر اصلاحاتی باید قدم به قدم باشد. ضمن اینکه سبک دست هم یکی از تصمیم گیرندگان باشگاه است اما کارها را او انجام نمی دهد.

افشارزاده در پاسخ به این سوال که آیا از سوی بازیکنان خارجی بابت بدهی استقلال در معرض تهدید است یا خیر گفت: تهدیدی در کار نیست. اگر هم هر بدهی است برای گذشته و زمان فتح الله زاده است.

وی در مورد حل مشکل سجاد شهباززاده گفت: مسئله او را حل کردیم و البته او حق داشت که ناراحت باشد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها