کد خبر: ۴۱۲۶۶۹
زمان انتشار: ۰۹:۵۷     ۲۴ بهمن ۱۳۹۵
منصوریان قبل از بازی گفته که ممکن است دفاع کند ، حمله کند یا بازی را در میانه زمین نگه دارد اما پیش بینی ها در مورد تیم او این است که حداقل در نیمه اول بازی را خراب کند تا پرسپولیس از ریتم خارج شود و در ضدحمله گل بخورد
به گزارش پایگاه 598، شاید باورش برای همه سخت باشد اما استقلال علی رغم اینکه نتوانسته در نقل و انتقالات زمستانی بازیکن بگیرد بااین حال ترکیبی غیرقابل پیش بینی دارد. 

به گزارش عصرایران ، سربازان آبی پس از پایان نیم فصل اول در شرایطی قرار گرفته اند که می توانند با ترکیب های متفاوت به زمین بیایند و تفاوت زیادی هم در مدل بازی شان ایجاد نشود. 

حقیقت این است که استقلال منصوریان در 4 بازی اخیر نمایشی فوق العاده داشته . نمایشی که شاید از نظر فنی و تاکتیکی نبوده اما به نتایجی بسیار ویژه رسیده است. 

سربازان آبی خیلی خوب می دوند فضاها را پر می کنند و تیم حریف را برای خوردن ضربه نهایی آماده می کنند. این شیوه بازی تیم حریف را آرام آرام خسته می کند و کار را به جایی می رساند که در دقایق پایانی بازی ضربه نهایی را بزند. 

منصوریان در همان دیداری که پرسپولیس را با نفت شکست داد از همین شیوه استفاده کرد و اصلا هم عجیب نیست که با جوانانش از همین شیوه به صورت مجدد استفاده کند. 

با این همه به نظر می رسد که استقلال با ترکیب اولیه اش در دیدار با السد مقابل پرسپولیس قرار بگیرد با این تفاوت که وریا غفوری به خاطر مصدومیت بازی را از روی نیمکت شروع کند و بعد به زمین بیاید. 


منصوریان قبل از بازی گفته که ممکن است دفاع کند ، حمله کند یا بازی را در میانه زمین نگه دارد اما پیش بینی ها در مورد تیم او این است که حداقل در نیمه اول بازی را خراب کند تا پرسپولیس از ریتم خارج شود و در ضدحمله گل بخورد براین اساس پیش بینی می شود که ترکیب استقلال به این شکل باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها