کد خبر: ۴۴۱۵۳۰
زمان انتشار: ۱۴:۳۲     ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ماموران سد معبر شهرداری تهران پس از درگیری با مأموران پلیس خبر داد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از تسنیم، سردار حسین رحیمی با اشاره به انتشار کلیپی از درگیری تعدادی از ماموران سد معبر شهرداری تهران با ماموران پلیس راهور اظهار کرد: به دنبال انتشار این فیلم که نشان‌دهنده صحنه‌هایی از درگیری تعدادی از ماموران سد معبر شهرداری منطقه 15 با همکاران ما در پلیس راهور که در حال انجام وظیفه بودند، بود موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در این فیلم مشخص بود که ماموران نیروی انتظامی در حالی همکاران ما را مورد فحش و توهین قرار دادند که آنها در حال انجام وظیفه خود بودند. لذا تمام ماموران شهرداری حاضر در این فیلم دستگیر شده و از پنجشنبه در بازداشت پلیس هستند.

رحیمی اضافه کرد: بر اساس قانون مجازات اسلامی تمرد از دستور پلیس و مقابله در برابر ماموران نیروی انتظامی جرم بوده و از دو ماه تا 3 سال حبس را به دنبال دارد چرا که پلیس مسئول برقراری نظم، امنیت و اجرای قانون در جامعه است.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه نیروی انتظامی در برابر توهین به ماموران پلیس به هیچ وجه کوتاه نمی‌آید گفت: علاوه بر فحاشی و توهین به ماموران پلیس، انتشار این فیلم در شبکه‌های معاند و غیرمجاز نیز از جمله جرائم ماموران سد معبر شهرداری منطقه 15 بود که این موضوع نیز در دست بررسی است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها