کد خبر: ۵۰۷۵۳۲
زمان انتشار: ۱۱:۳۹     ۳۰ خرداد ۱۴۰۱
متاسفانه هیچ گونه تماسی از سمت باشگاه استقلال با من گرفته نشده است. همچنین هیچ گونه پالس مثبتی برای تمدید قرارداد دریافت نکردم.

کاپیتان استقلال بهیچ عنوان ممنوع الکار نشده است و در آستانه انتقال به یکی از تیم‌های لیگ برتری قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از تابناک ورزشی؛ اخبار رسانه های مختلف حاکی از انتقال وریا غفوری به فولاد خوزستان برای لیگ بیست‌ودوم است اما کاپیتان آبی‌ها قبل از امضای قرارداد با تیم جدید خواهان شنیدن پاسخ استقلال است.

وریا غفوری، در پاسخ به این سوال که آیا از سوی مسئولان باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد با او تماسی گرفته شده است؟ اظهار داشت: نه! تا امروز متاسفانه هیچ گونه تماسی از سمت باشگاه استقلال با من گرفته نشده است. همچنین هیچ گونه پالس مثبتی برای تمدید قرارداد دریافت نکردم.

وریا درآستانه انتقال به فولاد، منتظر پاسخ استقلال

وی تاکید کرد: با مصاحبه ای که بعداز بازی آخر لیگ و در جشن قهرمانی داشتم مبنی براینکه همه جوره آمادگی برای تمدید قرارداد دارم، کمترین انتظارم این بود که باشگاه شان و احترامی برای من به عنوان کاپیتان تیم قائل می شد.

کاپیتان استقلال عنوان کرد: در این مدت هم با بازیکن جدید قرارداد بسته شده و هم با بازیکنان جدید و قدیمی تماس‌های مبنی بر تمدید قرارداد گرفته شده است اینکه بگویند منتظر انتخاب سرمربی هستند نمی تواند قابل توجیه باشد.

غفوری اضافه کرد: در آخر یک چیزی را می گویم و آن اینکه تنها توقعم از باشگاه این هست که خیلی صادقانه و شفاف با من برخورد کند. چیزی جز این انتظار ندارم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها