کد خبر: ۵۱۹۲۷۴
زمان انتشار: ۱۲:۰۴     ۰۱ دی ۱۴۰۱
لادن برومند از همراهان مصی علی‌نژاد در دیدار با ماکرون گفت: رئیس‌جمهور فرانسه در این دیدار اعلام کرده که نه وظیفه داریم، نه اعتقاد داریم و نه مایلیم که نظام سیاسی شما را تغییر دهیم!
به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، 20 آبان امسال مصی علی‌نژاد به همراه چند نفر دیگر از جمله لادن برومند رئیس بنیاد برومند با امانوئل ماکرون رئیس‌جمهور فرانسه دیدار کردند.
 
سفر علی‌نژاد و هیئت همراه وی به فرانسه و دیدار با رئیس‌جمهور این کشور، به همت مؤسسه‌ای به نام JFK (سازمان عدالت برای کردستان) صورت گرفته است.
 
این سازمان توسط برنارد هنری لِوی تأسیس و اداره می‌شود و تمرکز ویژه‌ای بر احزاب تجزیه‌طلب کُرد دارد که نشان می‌داد هزینه و برنامه‌ریزی آن با تجزیه‌طلبان بوده است. هنری لوی که یک فرانسوی یهودی است، در اکثر اتفاقات منطقه و هرجا سخن از جنگ و تجزیه در غرب آسیا باشد خودش را می‌رساند.
 
در حوادث سال 2011 در لیبی خواستار به رسمیت شناخته شدن شورای انقلاب ملی لیبی و مداخله ناتو در این کشور بود. در بحران سوریه خواستار مداخله نظامی بود و در زمان برگزاری همه‌پرسی در اقلیم کردستان، با خانواده بارزانی دیدار کرد. در زمان جدایی سودان جنوبی نیز در کنار رهبر شورشیان جنوب سودان عکس یادگاری گرفت.
 
لادن برومند شب گذشته در مصاحبه با BBC بخشی از صحبت‌های ماکرون در این دیدار را به‌طور ناخواسته در مناظره با یک مهمان دیگر فاش کرد. وی گفت ماکرون در این دیدار اعلام کرده که نه وظیفه داریم، نه اعتقاد داریم و نه مایلیم که نظام سیاسی شما را تغییر دهیم!
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها