کد خبر: ۵۳۷۸۵۲
زمان انتشار: ۱۵:۲۲     ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
عصر بداخلاقی گذشته جناب بی‌ادب!

به گزارش پایگاه خبری 598، با گذشت چند روز از ایام تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، به نظر می‌رسد این انتخابات تاکنون نسبت به دوره‌های گذشته اخلاقمدارانه‌تر است و نشانه‌های بدرفتاری و رفتار رادیکال کمتر از سوی کاندیداها دیده شده است اما معلوم نیست که این در در روزهای آینده و بخصوص پس از مناظره‌های بعدی (در حوزه سیاسی و فرهنگی و اجتماعی) بر همین پاشنه بگردد.

در واقع با نزدیک‌تر شدن به روز رای گیری و افزایش شور و هیجان انتخاباتی در جامعه، برخی طرفداران کاندیداها بدشان نمی‌آید که فضا هرچه بیشتر به سمت رایکالیسم، بداخلافی و لجن‌پراکنی برود.

در آخرین مورد که بازتاب‌های زیادی هم در فضای مجازی ایجاد کرد، یکی از کارتونیست‌های رسانه‌های اصلاح‌طلب اقدام به کشیدن کاریکاتوری توهین آمیز از آقای سعید جلیلی یکی از نامزدهای انتخابات کرده که این کاریکاتور با بازنشر توسط برخی سلبریتی‌ها در فضای مجازی، موجب ناراحتی و انتقاد بخشی از افکار عمومی شده است.

پیش از این، هشدار داده شده بود که علی رغم شخصیت محترم آقای پزشکیان به عنوان نامزد جبهه اصلاحات و موضع گیری‌های غیررادیکال اما اصلاح‌طلبانه ایشان در سخنرانی‌ها و اظهار نظرها، برخی اصلاح طلبان تندرو بدشان نمی‌آید که ایشان را به سمت رادیکالیسم و اتخاذ مواضع تند و تیز سوق بدهد.

بعد از اولین برنامه تبلیغاتی آقای پزشکیان، برخی اعضای تندروی اصلاح طلب نظیر جواد امام (سخنگوی جبهه اصلاحات) موضع‌گیری تندی علیه مواضع آقای پزشکیان کرد.

با این تفاسیر و با با نزدیک‌تر شدن به روز رای گیری بعید نیست این رفتار و کنش‌های تند، بی اخلاقی‌ها و لجن پراکنی‌ها بیشتر هم شود بنابراین به نظر می‌رسد نامزدها بیش از پیش نسبت به عملکرد هواداران و البته آنهایی که ادای هواداری در می آورند دقت داشته باشند. شاید بهتر باشد آقای پزشکیان به سرعت نسبت به چنین اقدام توهین‌آمیزی واکنش نشان داده و آن را محکوم کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها