کد خبر: ۷۲۲۷۲
زمان انتشار: ۱۷:۲۳     ۱۸ مرداد ۱۳۹۱
/جدیدترین اخبار حلب/ مرگ فرمانده گردان تروریستی الانصاری
منابع خبری از سوریه اعلام کردند که با آغاز عملیات ارتش سوریه در حلب، صلاح‌الدین مهم‌ترین منطقه این شهر به کنترل کامل ارتش سوریه در آمده است.

فارس، صبح امروز خبرگزاری رویترز، از حامیان گروه‌های مسلح در سوریه، به نقل از افراد مسلح در حلب اعلام کرد که با پیشروی ارتش سوریه، افراد مسلح مجبور شده‌اند مواضع خود در صلاح‌الدین را ترک و عقب‌نشینی کنند.

ساعتی بعد یک منبع نظامی در حلب به خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که عملیات ارتش سوریه در حلب از امروز آغاز شده است.

این مبنع اعلام کرد: حمله آغاز شده است. ارتش برای تقسیم کردن صلاح الدین به دو بخش پیشروی می‌کند. پس‌گیری کامل منطقه کمی وقت می‌خواهد هر چند که برخی نقاط هنوز مقاومت می‌کنند.

روز گذشته نیز برخی منابع اعلام کرده بودند که با تکمیل شدن تجهیزات و نیروهای ارتش در حلب و اطراف آن، عملیات پاکسازی آغاز شده است.

دقایقی پیش نیز شبکه خبری المنار لبنان اعلام کرد: منطقه صلاح الدین حلب به کنترل کامل ارتش سوریه در آمد.

پیش از این پایگاه خبری بی‌بی‌سی اعلام کرده بود که ارتش سوریه حدود 20 هزار نیرو از ارتش و نیروهای مسلح سوریه در حلب و اطراف آن تجمع کرده‌اند.

همچنین برخی منابع از جمله امین حطیط کارشناس لبنانی اعلام کرده بود که حدود 10 تا 12 تروریست‌ مسلح در روزهای گذشته در حلب تجمع کرده‌اند.

اخبـار دیـگر از حلـب

* خبرنگار عاجل سوریه اعلام کرد که در عملیات امروز حلب، چندین تروریست با ملیت سعودی، یمنی و افغانی بازداشت شده‌اند.

* ارتش سوریه در باب النیرب حلب سه نیسان پیکاپ مجهز به تیربار دوشکا را نابود کردند.

* خبرنگار عاجل اعلام کرد که ارتش امروز به طرز چشمگیری در صلاح الدین پیشروی کرده و میدان اصلی صلاح الدین را تحت کنترل کامل در آورده است.

* ضربات سنگینی امروز بر گروه‌های مسلح در صلاح الدین وارده شده است و بسیاری از مقرها و سنگرهای ایجاد شده در معابر عمومی تحت کنترل ارتش سوریه در آمده است.

* موسی العتییبی تروریست سعودی امروز در درگیری‌های حی الانصاری حلب کشته شد. او فرمانده گردان الانصاری در منطقه الباب حلب بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها