کد خبر: ۹۹۴۸۶
زمان انتشار: ۱۹:۱۰     ۲۲ آذر ۱۳۹۱
پدر مسی در مورد مسائل مختلفی از رکوردشکنی اخیر پسرش و پشت سرگذاشتن رکورد گردمولر گرفته مصدومیت اخیر صحبت کرد.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی؛ خورخه مسی، پدر ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا در گفتگویی با برنامه "مسابقه ساعت 12" شبکه کوپه، در مورد آینده پسرش گفت: «رویای لئو این است که در بارسلونا با فوتبال خداحافظی کند.»


به گزارش گل، لیونل مسی یکشنبه شب و در بازی تیمش مقابل بتیس در لالیگا موفق شد تا با به ثمر رساندن هر دو گل تیمش، رکورد 85 گلی که گرد مولر آلمانی در طول یک سال میلادی به نام خودش ثبت کرده بود را شکسته و تعداد گل هایش در سال 2012 را به عدد 86 برساند. پدرمسی دراین باره گفت: «غیرممکن به نظر می رسید که مسی بتواند چنین رکورد بی نظیری را بشکند. اوضاع این طور پیش رفت و باید از این بابت خوشحال باشیم. حتی خود من هم ازاینکه لیونل رکورد گرد مولر را شکست تعجب کردم. ولی او در تیمی بازی می کند که هم تیمی هایش کاملا او را همراهی می کنند و امیدواریم که آنها به حرکت دراین مسیر ادامه داده و موفقیت های فراوانی را کسب کنند. چون لئو همیشه صادقانه می گوید که تیم بارسلونا برایش مهم تر است و جام های قهرمانی و افتخارات گروهی را به موفقیت های شخصی ترجیح می دهد.»


این در حالی است که این روزها صحبت هایی مبنی بر تمدید و بهبود قرارداد مسی به گوش می رسد تا بدین ترتیب قرارداد کنونی او که تا سال 2016 اعتبار دارد، با شرایط بهتری تمدید شود. پدر مسی دراین باره گفته: «فکر کردن به این موضوع غیرممکن است. برای آنکه مسی بارسلونا را ترک کند، باید یک فاجعه بزرگ رخ داده باشد. مسی همیشه گفته که می خواهد در بارسلونا با فوتبال خداحافظی کند.»


خورخه مسی در مورد برنده توپ طلا صحبت و به این نکته اشاره کرد که دوست دارد که اگر این جایزه به پسرش نرسید، از آن اینیستا شود: «بدون شک دوست دارم که اگر این جایزه به مسی نرسید، به اینیستا برسد. بدون هیچ شکی اینیستا انتخاب من است. البته امسال رقابت خیلی حساس است و کریستیانو هم فصل فوق العاده ای را پشت سرگذاشته.»


او در مورد مصدومیت مسی در بازی با بنفیکا که برروی برانکارد مجبور به ترک زمین شد گفت: «من واقعا ترسیدم؛ چون مسی هیچ وقت ناله و گلایه نمی کند. خوشبختانه اتفاق خاصی نبود.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها