گواردیولا: دی‌بروین مهم‌ترین بازیکن ما است
پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی می گوید با وجود لیست بلندبالای مصدومین این تیم، کوین دی بروین نقش مهمی در پیروزی دیروز مقابل ولوز بازی کرده است.
کد خبر: ۴۷۷۸۹۶
تاريخ: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
به گزارش پایگاه 598، منچسترسیتی دیروز در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ برتر به مصاف ولوز رفت و موفق شد با نتیجه 3-1 به پیروزی برسد. پپ گواردیولا سرمربی سیتی در پایان بازی به لیست بلند بالای مصدومین تیمش اشاره کرد و گفت با این شرایط سیتی عملکردی عالی داشته. پپ از نقش درخشان کوین دی بروین در این پیروزی ستایش کرد و او را برای تیمش بسیار مهم و موثر دانست.

 

 

گواردیولا در پایان بازی به خبرنگاران گفت: " از وقتی که تمرینهای ما بعد از بازیهای ملی اخیر شروع شد کوین دی بروین در تک تک جلسات تمرینی تعهد بسیار بالایی از خود نشان داده. او در حال حاضر برای ما بازیکن بسیار مهمی است. البته کوین همیشه مهم بوده ولی در شرایط فعلی از هر زمان دیگری مهمتر شده است".

پپ در ادامه صحبتهایش گفت: " کوین پنالتی عالی‌ای زد. یک پنالتی بی عیب و نقص. نوع استارتهای سریع، دوندگی و پاسهای گل او را هم نباید فراموش کرد. دی بروین امروز مثل کل تیم ما عالی بازی کرد".

 

 

گواردیولا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بازیکنان مصدوم از چه زمانی به میدان برمی گردند گفت: " بخش اعظم آنها بعد از وقفه بعدی بازی های ملی در ماه اکتبر برمی گردند. آن زمان اکثر آنها آماده خواهند بود".