شروع رویایی در پایتخت؛
20 دقیقه برای سوزاندن دل بارسلونا کافی بود! +عکس
لوییس سوارز، ستاره جدید اتلتیکومادرید شروع فوق العاده ای را در این تیم تجربه کرد.
کد خبر: ۴۷۸۲۹۰
تاريخ: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶
به گزارش پایگاه 598، لوییس سوارز جمعه شب و به صورت رسمی از بارسلونا جدا شده و با قراردادی دو ساله راهی اتلتیکومادرید شد. جدایی او از بارسا حواشی فراوانی داشت، اما این ستاره اروگوئه ای در اولین دیدار در ترکیب روخی بلانکوس نمایشی فراتر از تصور داشت.

 

لوییس سوارز که در دقیقه 70 به جای دیگو گاستا وارد میدان شد، خیلی زود درخشش در ترکیب اتلتیکومادرید را آغاز کرده و سه دقیقه بعد پاس گل مارکوس یورنته را برای او مهیا ساخت.

 

اما این تازه ابتدای کار بود و مهاجم 34 ساله موفق شد در دقیقه 86 و روی ارسال مارکوس یورنته، با یک ضربه سر دقیق و فنی دروازه گرانادا را باز کرده و اولین گلش را برای اتلتیکومادرید به ثمر برساند. طوفان لوییس سوارز ادامه یافت و او در دقیقه 94 با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه از درون محوطه باز هم موفق به گلزنی شد تا در نهایت اتلتیکومادرید با برتری قاطع 1-6 گرانادا را مغلوب کند.بی شک این عملکرد درخشان فشار روی مدیران بارسلونا و رونالد کومان را افزایش خواهد داد. بسیاری معتقد بودند لوییس سوارز هنوز هم می توانست عصای دست بارسلونا در فصل جاری باشد و جدایی بازیکنی که هنوز در اوج قرار دارد زود بود. این در حالیست که بارسا هنوز موفق به جذب گزینه جایگزین و یک مهاجم تخصصی در خط حمله نشده و بی شک کار بازیکنانی چون لیونل مسی و آنتوان گریزمان در فصل پیش رو بدون حضور لوییس سوارز دشوارتر از قبل خواهد بود.