انتقاد نمایندگان مجلس به پالس ظریف برای مذاکره با آمریکا و جواب تحقیرآمیز ترامپ به آن؛
ظریف در گفتگو با نشریه اشپیگل آلمان در پاسخ به این پرسش که «آیا بعد از قتل سردار سلیمانی توسط ایالات متحده، امکان مذاکره با آمریکا را منتفی می‌دانید؟» جوابی عجبی داد و گفت: خیر. من هرگز این احتمال را منتفی نمی‌دانم... دولت ترامپ می‌تواند گذشته خود را اصلاح کند، تحریم‌ها را بردارد و به میز مذاکره بازگردد ما هنوز در میز مذاکره باقی مانده‌ایم!!
آیت الله رئیسی:
دیر یا زود با قاتلین شهید سلیمانی ملاقات خواهیم کرد/ نه برای مذاکره؛ برای محاکمه و مجازات
آیت‌الله رئیسی در جلسه امروز شورای عالی قضائی گفت: دیر یا زود با قاتلان شهید سلیمانی ملاقات خواهیم کرد، اما نه برای مذاکره برای محاکمه و مجازات آن‌ها. رئیس قوه‌قضائیه با بیان اینکه خون مطهر حاج‌قاسم سلیمانی نقش برانگیختگی در بین ملت ایران و ملت‌های منطقه داشته است ادامه داد: خون این شهید بزرگوار نقش برانگیختگی داشته است و همچنین از جامعه ما و از جوامع دیگر، صیانت‌بخشی کرده است.
هجمه همه جانبه به شورای نگهبان:
دروغ‌های رد صلاحیت شده‌ها: از «رسید پرداخت خمس برای بررسی صلاحیت» تا «رد صلاحیت به‌خاطر نسبت‌ با رئیس‌جمهور؟»
عباسعلی کدخدایی: فردی که ۲۷۰ میلیارد تومان در یک پروژه ساختمانی در یک شهر سرمایه‌گذاری کرده و امتیاز تأسیس یک کارخانه آب معدنی را از طریق اعمال نفوذ برای برادر کوچکش که زیر سی سال سن دارد گرفته، چنین فردی باید تأیید شود؟
تجربه اشتباه جمنا تکرار می‌شود؛
فرار اصولگرایان از پاسخگویی/ جمنا و شانا چقدر به حزب سیاسی از منظر رهبر انقلاب نزدیک هستند؟
تشکیل احزابی مثل شانا و جمنا که در یکی از بالاترین رده‌های سیاسی کشور تشکیل می شوند، باید فاکتورهایی مثل داشتن برنامه‌ی بلند مدت، ایده های عملیاتی و شفافیت را داشته باشند تا حداقل کسی فکر نکند که این احزاب دغدغه مردم را ندارند و صرفا یک بده بستان سیاسی برای فریب مردم و جمع کردن رای هستند!
سردار کوثری:
کوچکترین خطای دشمن منجر به نابودی اسرائیل خواهد شد
جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: ما در بین خودمان کوچک و در مقابل دشمن، بسیار قوی هستیم و اگر دشمن کوچکترین خطایی کند در درجه اول اسرائیل از بین می‌رود؛ این فقط یک حرف نیست، بلکه در عمل این توانایی را داریم.
پیام امام خامنه ای به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا؛
رهبر انقلاب اسلامی: حوادث امروز خبر از سر برآوردن یک پدیده‌ی یکتا در جهان امروز خبر میدهد
حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای در پیامی به پنجاه و چهارمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، تأکید کردند: امسال نشست شما در میانه‌ی حوادث مهمی برگزار میشود که هر یک از جهتی نشانه‌ی عظمت و اعتبار ایران اسلامی و ملت انقلابی آن است.
جمعه استقلال در عراق؛
شرکت میلیون‌ها عراقی در تظاهرات ضدآمریکایی / انقلاب دوم عراق هم آغاز شد + عکس
خبرنگار المیادین از میدان التحریر گزارش داد که پیام این تظاهرات میلیونی ضد آمریکایی مردم عراق این است که گروه‌های مقاومت از پایگاه مردمی برخوردار بوده و فراکسیون‌های پارلمانی به تلاش برای اجرای تصمیم اخراج آمریکایی‌ها ادامه خواهند داد.
اختصاصی 598؛
گزارش تصویری/ تظاهرات میلیونی ضد آمریکایی در عراق
گزارش تصویری ارسالی از خبرنگار ۵۹۸ (منتظر الشرع) در عراق از اقشار مختلف مردم عراق که با در دست داشتن پرچم این کشور، با حضور در تظاهرات میلیونی روز جمعه خواستار اخراج نظامیان اشغالگر از عراق شدند.
بن‌بست اختصاصی حدادِ عارف؛
اعلام موجودیت «پویش مجلس عدالتخواه»
خانۀ مردم سالهاست بین دوگانه‌های مجمع روحانیون و جامعه روحانیت، چپ و راست، تتلو و شجریان، دیوارکشی و کنسرت، تفکیک جنسیتی و استادیوم، اصولگرا و اصلاح‌طلب و ... دست به دست شده است.
زینب سلیمانی در بیروت:
دستان شهدای مقاومت به ذوالفقاری برنده‌ تبدیل شده است
«ضاحیه» بیروت دیروز هم شاهد برگزاری یک مراسم دیگر گرامیداشت یاد شهید سردار قاسم سلیمانی بود که دختر ایشان هم در مراسم حضور داشت.
در دیدار با اقشار مختلف مردم یزد؛
رئیسی: مبارزه بی امان با مفسدان را ادامه خواهیم داد/ حاشیه سازی‌ها ما را به خودشان مشغول نخواهند کرد
رییس قوه قضاییه گفت: شهید سلیمانی به عنوان یک مکتب به همه ما "انّ الله علی کل شیء قدیر" را می‌آموزد. آنهایی که خود را ناتوان می‌دانند و داشته‌های خود را کم می‌دانند، بدانند که ما می‌توانیم. شهید سلیمانی شاخص مهم "ما می‌توانیم" بود و معتقد بود با تکیه بر ذات مقدس خداوند متعال و با همین ابزار نظامی که در اختیار ماست و با نیروی جوان مومن انقلابی مثل شهید حججی‌ها می‌توان ریشه داعش را کند.
واکنش عضو مجلس خبرگان رهبری به تعطیلی برنامه‌های انقلابی؛
آیت الله میرباقری: از «نفــوذ» در تصمیم‌سازی مسئولان صداوسیما تردید ندارم/ باید شفاف شود که این تصمیم‌ها کجا و توسط چه کسانی گرفته می‌شود
میرباقری، تلاش غرب برای به قدرت رساندن میانه‌رو‌ها در دنیای اسلام را مورد اشاره قرار داد و گفت: آن‌ها می‌دانند که میانه‌رو‌های دنیای اسلام با غربی‌ها سازش می‌کنند و سر کار آوردن سازشکاران اعتدال‌گرا به نفع آن‌ها خواهد بود.
سایه شبح بر سر تل‌آویو؛
مأموریت انتقام از آمریکا برعهده یگان سرّی ۹۱۰ حزب‌الله است؟
یک شبکه قطری در گزارشی به معرفی یگان ۹۱۰ جنبش حزب‌الله پرداخت، یگانی سرّی با نیروهای نخبه و کارکشته که رژیم صهیونیستی فرمانده آن را «شبح» نامیده است.
دادگاه رسیدگی به اتهامات علی دیواندری و همدستانش؛
روایتی از ارتباط سری علی دیواندری با اکبر طبری/ جدال لفظی متهم با نماینده دادستان در دادگاه
جلسه رسیدگی به پرونده فساد مالی بانک‌های ملت و پارسیان در شعبه اول دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی برگزار شد. در این جلسه نماینده دادستان گفت: ما برای رسیدگی به این پرونده با مشکلات زیادی مواجه بودیم، اکبر طبری معاون اجرایی سابق قوه قضاییه که اکنون بازداشت است، برای رهایی علی دیواندری اقدامات ناشایستی انجام داد و دیواندری و طبری جلسات سرّی با یکدیگر برگزار کردند و طبری بازپرس را تحت فشار قرار داد.
پشت پرده جنجال درباره رد صلاحیت‌ها؛
از لیـست پـول‌مـحور تا  دعــوت به شـورش علیـه نـظام/ حمله تَکراری‌های حاصل نظارت استصوابــی اردوگاه اصلاحات به شورای نگهبان!
جنجال‌آفرینی مدعیان اصلاحات بر سر رد صلاحیت‌ها ماهیتی تزویرآلود و ترفندآمیز دارد. آنها پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس، جنجال و هیاهو راه انداختند تا بمب صوتی و نارنجکی دودزا برای کتمان ناکارآمدی و بی‌کارنامگی‌شان باشد. این طیف چند برابر دوره قبل در انتخابات مجلس ثبت نام کردند تا با فشار بر شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها، بی‌کارنامگی خود را بپوشانند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان حج:
ایستادگی ملت ایران آمریکا را عصبانی کرده و برای دنیا جذاب است/ لزوم تبیین الگوی مردمسالاری دینی یعنی تلفیق آراءمردم با مبانی دین در اداره جامعه
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار مسئولان حج، بهره‌گیری از فرصت حج برای رساندن سخن نو جمهوری اسلامی به دنیا یعنی الگوی مردمسالاری دینی را مورد تأکید قرار دادند و گفتند: ایستادگی جمهوری اسلامی ایران مقابل آمریکا و زیر بار زور نرفتن ملت ایران، حقیقتی جذاب برای دنیا است که باید از این جاذبه برای نشر حقایق اسلام و ملت ایران استفاده کرد.
آخرین اخبار