خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.             
آخرین اخبار
کد خبر: ۱۰۱۴۱۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۲
مشاور مطبوعاتی رئیس‌جمهور گفت: طی این چند روز که مرخصی گرفته‌ام، می‌خواهم خودم را سر و سامان دهم تا بتوانم 3 ماه دیگر زندانم را بگذرانم.
 علی‌اکبر جوانفکر مشاور مطبوعاتی رئیس‌جمهور و مدیرعامل خبرگزاری ایرنا که شب گذشته از زندان اوین خارج شد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس اظهار داشت: تا صبح روز دوشنبه مرخصی دارم.

وی افزود: برای معالجه درخواست مرخصی کردم و صحبت‌هایی را با پزشک داشتم و قرار است که یک سری آزمایشات مثل سونوگرافی انجام دهم.

جوانفکر ادامه داد: شب گذشته هم که از زندان بیرون آمدم دیسک کمرم مشکل پیدا کرد که نمی‌دانم برای چیست که این موضوع هم برای من مزید بر علت شده است.

مشاور مطبوعات رئیس‌جمهور گفت: طی این چند روز که مرخصی گرفته‌ام می‌خواهم خودم را سر و سامان دهم تا بتوانم 3 ماه دیگر زندانم را بگذرانم.

جوانفکر در پاسخ به این سوال که آیا در مدت مرخصی با رئیس‌جمهور هم دیدار می‌کنید؟ اظهار داشت: همه دوست دارند آقای احمدی‌نژاد را ببینند و من هم دوست دارم اگر توفیق شد رئیس‌جمهور را ببینم.

وی در پاسخ به این سوال که بر این اساس با رئیس‌جمهور هم دیدار می‌کنید؟ اضافه کرد: نمی‌دانم؛ فعلا اولویت اصلی من معالجاتم است و اگر بتوانم معالجاتم را انجام دهم خوشحال می‌شوم رئیس‌جمهور را زیارت کنم.

جوانفکر در پاسخ به این سوال که طی مدت مرخصی در دفتر کارتان هم حضور می‌یابید یا خیر؟ گفت: فکر نمی‌کنم وقتی برای این کار باشد چرا که امکانش فعلا نیست.

مشاور مطبوعاتی رئیس‌جمهور در پاسخ به این سوال که در اوین چه شرایطی داشتید؟ اظهار داشت: در اوین بندی به نام بند 4 وجود دارد که برای من هم آن را ایجاد نکرده‌اند بلکه از قبل وجود داشت و افرادی در آن بودند و من هم به آنجا رفتم و در حال حاضر هم با بنده 6 نفر در این بند هستند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
زهرا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۳۰
0
1
خیلی دوست دارم بدونم که چرا هنوز برخی تفاوت تیم احمدی نژاد را حتی اگه از نوع انحرافیش باشه با تیم هاشمی و خانواده او نمی دانند و هنوز نمی دانند انحراف زاده فتنه خاندان هاشمی است
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: