آخرین اخبار
کد خبر: ۱۱۱۱۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۸
در آخرين جلسه شوراي مركزي و هيئت مؤسس "قرارگاه عمار " حجج اسلام مهدي طائب به‎عنوان رئيس شوراي مركزي قرارگاه عمار و عليرضا پناهيان به‎عنوان نايب رئيس آن و همچنين حجت الاسلام مهدي ماندگاري نيز به‎عنوان مسئول ستاد قرارگاه انتخاب شدند.
به گزارش خبرگزاري فارس، حجت‌الاسلام والمسلمين عليرضا پناهيان گفت: بعد از فتنه سال 88 و تأكيدات متعدد رهبر معظم انقلاب مبني بر لزوم مقابله با فتنه‌هاي آينده طي جلسات متعدد و مختلفي با حضور عناصر برجسته فرهنگي و سياسي كه نقش برجسته‌اي در مقابله با فتنه 88 داشتند به اين جمع بندي رسيديم كه لازم است فعاليت متفرقه دوستان كنار يكديگر هماهنگ شود.

وي اظهار داشت: جمع بندي اين جلسات در نهايت به پايه‌گذاري مجموعه‌اي به نام قرارگاه عمار (مركز راهبردي جبهه اهل ولاء) ختم شد و در سال گذشته همزمان با دهه فجر با حضور 70 نفر از چهره‌هاي شاخص و فعال فرهنگي و مسئولين مؤسسات فرهنگي در تهران و برخي از مراكز استانها اولين مجمع عمومي قرارگاه برگزار شد و اعضاي شوراي مركزي انتخاب شدند.

اين فعال فرهنگي يادآور شد: اعضاي هيئت مؤسس و شوراي مركزي اين قرارگاه در طول دو ماه گذشته با برگزاري جلسات متعدد اساسنامه پينشهادي خود را جهت طي مراحل قانوني و اخذ مجوز تهيه كردند و به تصويب رساندند.

حجت‌الاسلام پناهيان گفت:‌بر اساس اساسنامه مصوب مهمترين وظايف قرارگاه عمار عبارت است از پيگيري مطالبات رهبر انقلاب، هماهنگ ساختن نيروهاي فعال انقلاب اسلامي، نظارت و نقد عملكرد نهادها، رصد فعاليت‌هاي جبهه معارض انقلاب اسلامي، شناسايي دست‌هاي پيدا و پنهان دشمنان و عامل داخلي آنها، بصيرت افزايي در صحنه عمل تحولات داخلي.

عضو هيئت مؤسس و شوراي مركزي قرارگاه عمار افزود: دوستان مختلفي از سراسر كشور به دنبال ارتباط و همكاري با اين قرارگاه هستند كه به همين منظور هيئت پنج نفره‌اي توسط هيئت مؤسس و شوراي مركزي انتخاب شده تا در آينده بر اساس سازوكاري كه تعريف مي‌شود در خصوص عزيزان علاقمندان به همكاري با اين قرارگاه اعلام نظر مشورتي كنند.

حجت‌الاسلام پناهيان يادآور شد: در آخرين جلسه شوراي مركزي و هيئت مؤسس اين قرارگاه حجت الاسلام والمسلمين مهدي طائب به عنوان رئيس شوراي مركزي قرارگاه عمار و عليرضا پناهيان به عنوان نايب رئيس آن و همچنين حجت الاسلام و المسلمين مهدي ماندگاري نيز به عنوان مسئول ستاد قرارگاه انتخاب شدند.

وي توضيحاتي بيشتر درباره برنامه‌هاي "قرارگاه عمار " را به روزهاي آينده موكول كرد كه متعاقبا منتشر خواهد شد.

لازم به يادآوري است كه در بهمن سال گذشته مجمع عمومي قرارگاه عمار، 15 نفر از اعضاي شوراي مركزي انتخاب شدند كه اسامي آنها به شرح ذيل است:
1- حجت الاسلام والمسلمين عليرضا پناهيان، مسئول اتاق فكر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ها.
2- حجت الاسلام والمسلمين مهدي طائب، استاد حوزه و دانشگاه
3- مهندس حاج سعيد قاسمي، فعال فرهنگي و مدير مؤسسه فرهنگي ميثاق
4- حجت الاسلام والمسلمين محمدمهدي ماندگاري، رئيس هيئت مديره مؤسسه فرهنگي سيره شهدا
5- مهدي كوچك زاده، نماينده مجلس و استاد دانشگاه
6- حجت الاسلام والمسلمين حميد رسايي، نماينده مجلس و مديرمسئول هفته‌نامه 9 دي
7- نادر طالب زاده، نويسنده و كارگردان و مجري برنامه راز
8- حاج حسين يكتا، دبير سابق ستاد راهيان نور كشور
9- حسن عباسي، رئيس مؤسس بررسي‌هاي دكترينال امنيت بدون مرز
10- حجت الاسلام والمسلمين علي ثمري، فعال فرهنگي و خطيب مجالس هيئت رزمندگان
11- سعيد حداديان، فعال فرهنگي و مداحل اهل بيت
12- حسين الله كرم، استاد دانشگاه و فعال فرهنگي
13- حجت الاسلام والمسلمين روانبخش، فعال فرهنگي و دبيرسياسي نشريه پرتوسخن
14- وحيد جليلي، سردبير ماهنامه راه
15- حسين روشن، فعال فرهنگي و مطبوعاتي.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
فرامرز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
2
1
خدا حفظشون کنه
انسانهای شریفی هستن - همشون
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: