آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۱۳۱۸
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۹
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در پاسخ به سوال خبرنگار 598:
محصولی با بیان نکته ای از مرحوم آیت الله خوشوقت گفت: ایشان می فرمودند اگر شما به سراغ اصلح نروید اصلح به میدان نمی آید و وظیفه همه ما این است که شخصیت های اصلح را متقاعد کنیم که به میدان بیایند. باید به سراغ کسانی رفت که از کسب پست های دنیایی فرار می کنند نه آنکه به جایگاه ریاست جمهوری به عنوان یک طعمه نگاه کنند. محصولی در خصوص امکان متقاعد شده شخصیت های انقلابی چون دکتر جلیلی بیان داشت: متقاعد کردن این عزیزان با توجه به تکلیف مدار بودنشان امکان پذیر است.
به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، صادق محصولی از اعضای شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در پاسخ به خبرنگار پایگاه 598 در سلسله نشست های خبری جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با نام «تا انتخابات» در خصوص وضعیت دکتر جلیلی در لیست جبهه پایداری اظهار داشتند: ما در خصوص پذیرش مسئولیت نامزدی در میان شخصیت های انتخاب شده برای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری با مشکل روبرو می شویم.

صادق محصولی افزود: زمانی که به سراغ این دوستان می رویم در مرحله اول استقبالی از پذیرش این چنین مسئولیتی را ندارند و علت این امر هم حساسیت این مسئولیت در پیشگاه الهی و ملت بزرگ ایران می باشد و این شاخصه یک فرد انقلابی است که خودش را به راحتی عرضه ننماید.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری بیان نمود: بنابراین مسئله مهم این است که ما وظیفه داریم که کاندیدای اصلح را متقاعد کنیم که این مسئولیت را بپذیرند.وی با بیان نکته ای از مرحوم آیت الله خوشوقت گفت: خداوند رحمت کند حضرت آیت الله خوشوقت را که می فرمودند اگر شما به سراغ اصلح نروید اصلح به میدان نمی آید و وظیفه همه ما این است که شخصیت های اصلح را متقاعد کنیم که به میدان بیایند. باید به سراغ کسانی رفت که از کسب پست های دنیایی فرار می کنند نه آنکه به جایگاه ریاست جمهوری به عنوان یک طعمه نگاه کنند.

محصولی در خصوص امکان متقاعد شده شخصیت های انقلابی چون دکتر جلیلی بیان داشت: متقاعد کردن این عزیزان با توجه به تکلیف مدار بودنشان امکان پذیر است و ما در جبهه پایداری انقلاب اسلامی افراد را با معیار می سنجیم.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری همچنین با تاکید بر این که از ماه ها قبل از تشکیل جبهه پایداری تهمت، تخریب و دروغ هایی زیادی زده می شد، اظهار داشت: تخریب های جبهه پایداری تمامی ندارد و بیشتر خواهد شد.

 محصولی با بیان این که رسانه هایی مثل همشهری بی تقوایی هایی را در خصوص مباحث مالی نسبت به بنده انجام دادند، گفت: ویژه نامه نوروزی روزنامه همشهری خبری منتشر شده است که جبهه پایداری می خواهد با دولت لیست مشترک اعلام کنند، درحالی که صحبت هایی که از طرف ما منتشر شده است، کذب محض است.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
انتشار یافته: ۵
سید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۷
3
23
امثال آقای ... با سوابق نامعلوم بزرگترین لطمه رو به ... وارد میکنن
علیرضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۷
35
167
دکتر جلیلی دیپلمات انقلابی
بیا که ایران منتظر توست.........
مستضعفین تی وی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۸
0
17
http://mostazafin.tv/latest-video/video/128_omenadal

تمجید رهبر انقلاب ازام فرحات
امفرحات به دیدارفرزندان شهیدش شتافت
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۸
53
170
بغضی از این کاندیداها جلو جلو میگن ما بیاییم اون وقت شخصیتی مثل جلیلی و لنکرانی این طور تواضع به خرج میدن
هم اندیشی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۸
1
0
بررسی
آی فیلم چه چیزی به مخاطب خارجی می دهد/روانکاوی فروید یا فرهنگ اسلامی ؟؟
http://hamandishi.ir/vdcgtn9qwak9nq4.rpra.html
جهت بازنشردر سایت وزینتان/باتشکر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: