آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۹۶۸۴
تعداد نظرات: ۲۸ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۰
هماهنگ کننده ستاد مردمی دعوت از جلیلی گفت: آقای جلیلی، حدود یک دهه مسئول بازرسی وزارت خارجه بودند و کارنامه روشنی نیز در برخورد با مفاسد اقتصادی در وزارت خارجه داشتند که به اخراج 17 سفیر در وزارت خارجه بدون سر و صدا و حاشیه سازی و تبلیغات انجامید
به گزارش 598 به نقل از خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمد صادق شهبازی هماهنگ کننده ستاد مردمی حیات طیبه (دعوت از سعید جلیلی) در جمع دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با تاکید بر الزامات دهه چهارم انقلاب گفت: باید پروژه دولت اسلامی با تغییر منش و روش مسئولین تکمیل شود، و حرکت در جهت تحقق حیات طیبه و جامعه اسلامی با اصلاح ساختارها و شیوه زندگی مردم پی گیری شود. پیشرفت و عدالت مهم ترین مسئله ی این دهه است که با توجه به برنامه های دشمن مقاومت، فوری و محوری ترین عنصر در پیشرفت و عدالت به شمار می آید.

این فعال فرهنگی با اشاره به 5 عنصر محوری ویژگی های فردی، گفتمان، تشخیص، برنامه و تیم برای اداره کشور، گفت: باید ضمن نگاه جامع به همه این موارد، گفتمان سازی به عنوان محوری ترین مسئله از جانب جنبش دانشجویی مورد پی گیری قرار بگیرد. گفتمان سازی جهت گیری های دولت بعد را مشخص می کند. بر اساس این جهت گیری ها تشخیص از مسائل کشور و اولویت های آن متفاوت می شود. تشخیص و چگونگی فهم مسائل کشور مهم ترین مسئله است که هم گفتمان را عینی می کند و هم برنامه و شکل دهی تیم دولت بر اساس آن محقق می شود. نگاه جزئی نگر و بی توجهی به ویژگی های فردی، داشتن گفتمان حداقلی، یا برنامه و تیم محوری بدون این موارد مشکلی را حل نخواهد کرد، مهم ترین مسئله هم در این بین تشخیص از مسائل کشور است.

وی با اشاره به ویژگی های مثبت دولت های تاریخ انقلاب اذعان داشت: دولت آینده باید ضمن استفاده از همه این ظرفیت ها، ویژگی های مهم مورد نیاز این لحظه انقلاب را فراهم کند. ارائه الگوی دولت اسلامی و جامعه نمونه اسلامی مهم ترین مسئله در شرایط فعلی انقلاب است که باتحقق عدالت و پیشرفت اسلامی شکل می گیرد. با توجه به شرایط فعلی کشور و برنامه های دشمن، مقاومت محوری ترین عنصر این گفتمان است، عدالت ساختاری و تحول در ساختارها، درگیر کردن مردم در اداره کشور فراتر از انتخابات به ویژه در عرصه هایی مثل فرهنگ، سیاست خارجی و مهم تر از همه اقتصاد در قالب دخالت مدیریت و سرمایه مردم، رفع مظلومیت از فرهنگ به مثابه قلب پیشرفت و اولویت دادن به تحقق حیات طیبه از مهندسی فرهنگی و تغییر مدیریت فرهنگی تا اصلاح سبک زندگی و اخلاق و تربیت، حرکت به سمت مدیریت و سازمان جهادی، بخش هابی از مهم ترین اولویت های پیشرفت است.

این فعال سابق دانشجویی با تأکید بر عقلانیت واقع بینانه و غیر محافظه کارانه اشاره کرد: عده ای به دنبال به عقب برگرداندن انقلاب و تکرار تجدید نظرطلبی های سال 67 و 68 و نفیس اصل عدالتخواهی و استکبار ستیزی که به شکل گیری فضای نفی گذشته و عقب نشینی از آرمان ها انجامید، هستند. اما اقتضای عقلانیت واقع بینانه، تحقق عدالت و پیشرفت ضمن مقاومت است. ما هم به گفتمان مقاومت نیاز داریم تا جهت گیری دستگاه ها و شیوه زندگی مردم بر این محور سامان پیدا کند، هم به تشخیص از مسائل کشور که لازمه مقاومت است. نمی شود شعار مقاومت داد، اما به استعمار دلار بر بودجه و درآمدهای کشور پایان نداد، عضو سازمان تجارت جهانی شد، با سوداگری در زمین و مسکن و سکه و ارز و نیازهای اساسی مقابله نکرد و به دنبال اصلاح نظام سلامت نبود.

محمدصادق شهبازی با اشاره به تلاش یک ساله گروه های مختلف مردمی و نخبگانی از سراسر کشور برای گفتمان سازی و رایزنی برای یافتن گزینه اصلح بسته به نیازهای دهه ی چهارم انقلاب، گفت: این دهه گزینه ای می خواهد که جمع عقلانیت و معنویت با عدالت خواهی باشد، درگیر متن بوده و با حاشیه‌ها، احزاب، جریانات و جبهه‌ها و ائتلاف ها نسبت نداشته ، ضمن داشتن تشخیص از مسائل کشور و توانایی مدیریت کلان، در عین جلوگیری از ارتجاع، نگاه جامع و توانایی محقق کردن حوزه های مختلف ذیل عدالت، پیشرفت و مقاومت و نگاه رو به جلو داشته باشد. نگاه روزمره به مسائل کشور را به نگاه راهبردی تبدیل کرده و به اصلاح ساختارها همت بگمارد، دین شناسی درست و جامع داشته، ظرفیت های انقلاب کبیر اسلامی را فهم کند. این ویژگی ها و ویژگی های دیگری مثل توان حل مسئله و مدیریت بحران در سطوح عالی همه و همه این مجموعه ها را به سمت سعید جلیلی رهنمون کرد.

وی با اشاره به بیست سال سابقه اجرایی جلیلی گفت: «مدیریت اجرایی، احتیاج به مواردی نظیر مدیریت کلان و نگاه راهبردی داشتن، توانایی مدیریت منابع، رصد، شناخت از مسائل و از همه مهم تر جهت گیری درست دارد، که همه این ها در ایشان موجود بود. سعید جلیلی از کارشناسی در وزارت خارجه شروع کردند. حدود یک دهه مسئول بازرسی وزارت خارجه بودند و کارنامه روشنی نیز در برخورد با مفاسد اقتصادی در وزارت خارجه داشتند که به اخراج 17 سفیر در وزارت خارجه بدون سر و صدا و حاشیه سازی و تبلیغات انجامید، در دوره حضور در دفتر رهبری نیز ایشان ضمن ورود به مسائل مختلف کشور و شناخت پیدا کردن از مسائل و ارائه آن با راهکارها همین رویه را پی گرفتند، مسئولیت اداره سوم و اول آمریکا و معاونت وزارت خارجه نیز جزو سوابق مهم جلیلی به شمار می آید.

این فعال سابق دانشجویی با اشاره به نوع نگاه تحول محور و فرصت محور جلیلی گفت: «مدل مدیریتی ایشان مبتنی بر تحول و نه صرف تغییر مهره هاست، البته در صورت عدم تن دادن به تحول به تغییر مسئولین نیز همت خواهد گماشت. ایشان در دوره دبیری شورای امنیت ملی نیز با تبدیل نگاه تهدیدمحور به فرصت محور در دو حوزه امنیت ملی و جنگ نرم ابتکارات متعددی شکل دادند، که از ورود به فرایند اسلامی شدن دانشگاه ها، رابطه صنعت و دانشگاه تا اقتصاد مقاومتی، احیای ظرفیت های نخبه پروری مدارس، احیای ظرفیت های مربوط به دفاع مقدس در نهادهای فرهنگی و مواردی از این دست را شامل شد. ورودی که از جنس ساختارسازی موازی نهادهای مسئول نبود و به تلاش برای فعال کردن خود ظرفیت های حکومتی موجود و از آن مهم تر ظرفیت های مردمی و نخبگانی در همین چارچوب های موجود و بدون دخالت در مدیریت ها و ایجاد اختلال انجامید. در مقاومت هسته ای هم رویکرد ایشان باعث شد سطح مذاکرات از نفی اتهامات طرف مقابل به سطح راهبردی ارتقاء یافت.

محمدصادق شهبازی با اشاره به امکان وحدت همه ظرفیت های انقلاب حول سعید جلیلی گفت: از مدت ها پیش از شروع خودجوش ستادهای دعوت تعداد کثیری از نخبگان و گروه های مردمی اعلام آمادگی کردند تا برای شکل گیری تیم و برنامه های دولت جلیلی کمک کنند. در جلسه هفته پیش با ایشان نیز بخشی از برنامه های اقتصادی و آمادگی اساتید به خدمت ایشان تقدیم شد. علاوه بر این ظرفیت و اجماع بی سابقه، جلیلی به ویژه در دوره فعالیت دفتر رهبری و شورای امنیت با ورود گسترده به اکثر مسائل کلان کشور، ضمن پیدا کردن شناخت به مسائل، به راهکارها و برنامه های مختلف و بدنه ی گسترده کارشناسی از طیف های مختلف فکری و سیاسی دست یافته اند. بسیاری از اساتید و مسئولین انقلابی از طیف های مختلف، مستقیم و غیر مستقیم آمادگی قرار دادن ظرفیت های خویش در اختیار دولت ایشان را اعلام کرده اند، که بعد از اعلام کاندیداتوری رسمی جلیلی، به صحنه خواهند آمد.

هماهنگ کننده ی ستاد دعوت با تکذیب اظهارات ضد و نقیض و خلاف واقع در مورد عدم حضور جلیلی گفت: جلیلی در حال تامل جدی در مورد کاندیداتوری است و برآیند ما از جلسه های برگزار شده با ایشان جدی بودن حضور ایشان در صحنه است. جلیلی اهل بده بستان های سیاسی، تعطیل کردن مسئولیت فعلی به بهانه تبلیغات، تبلیغات خارج از زمان رسمی تبلیغات نیستند و هنوز تا زمان ثبت نام نامزدها و تعیین تکلیف نهایی زمان زیادی باقی مانده است، کما این که سایر گروه ها نیز به جز بخشی کوچک، کاندیدای نهایی شان مشخص نیست.

شهبازی افزود: جلیلی مهم ترین مسئله در اصلاح ساختار دولت را آزاد کردن ظرفیت های مردمی در همه حوزه ها می دانند، در صورت حضور در انتخابات نیز نظیر انتخابات مجلس ششم و هفتم در مشهد، بدون بازی در پازل اصحاب قدرت و ثروت، همه این ظرفیت های مردمی را در فرایند تبلیغات و حتی المقدور در فرایند اداره دولت به کار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: شدت اقبال به جلیلی به گونه ای است که کاندیداهای فعلی و حامیان شان با مهم ترین سؤالی که مواجه می شوند، حضور یا عدم حضور جلیلی است.

این پژوهشگر اشاره کرد: تبلیغات انتخاباتی جلیلی به جای تبلیغات پول محور، مبتنی بر تبلیغات سینه به سینه، ایجابی و پرهیز از افتادن در فضاهای حاوی غیبت و تخریب و نقد است. کاروِیژه اصلی ستادهای دعوت گفتمان سازی جهت گیری های اصلی انقلاب است. همه ی بخش های مختلف رسانه ای، دانشجویی، مردمی، اصناف، شهرستان ها و... ملزم به رعایت سیره ی اخلاقی سعید جلیلی در تبلیغات شده اند، آقای جلیلی در جلسه هفته پیش تاکید کردند ظرفیت های انقلاب نباید در برابر هم قرار بگیرند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
انتشار یافته: ۲۸
ابوالفضل
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۱
361
1428
حقیر یکی از فرزندان شهدای ترور کشور هستم از آقای جلیلی تقاضا دارم به حرمت شهدا در این انتخابات شرکت کنند کشور به افرادی مثل ایشان نیاز دارد .
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۳
تیتر شما خوب نی
هر کی ندونه فک میکنه همین امروز اخراج شدن سفرا
البته دست آق سعید آقا جلیلی طلا 9کرشم
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
حالا که آقای لنکرانی از طرف ایشون اومدن بهتر همه از ایشون حمایت کنن
گمنام اما زنده
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۱
198
290
راستی ، ببینید 17 نفر الآن کجا هستند؟
بله متاسفانه در سمت ها و پست های بالاتری در دیگر جاها هستند!!
پاسخ ها
سیدحمیدرضا حسینی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
هر کس جواب اعمالشو خودش میده داداش اگر دکتر بیاد همه شونو برکنار میکنه
زراعتی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۱
9
70
بابا پس احمدی نژاد که رئیس دانشگاه و هزاران مسئول عوض کرده عجب مدیریه!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۱
103
131
اخراج 17 سفیر با ان شرایط نشانه خطرناک بودن سعید خان دارد و خاصیت قلدر مابانه مخفی که در شرایط لازم ظاهر میشود
star
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۲
20
173
جناب زراعتی عینک بدم خدمتتون ؟؟!! ایشون بی سر و صدا عوض کرد اما احمدی نژاد ... افتاد الان ؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۲
185
275
غقط دکتر جلیلی والسلام
پاسخ ها
سیدحمیدرضا حسینی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
منظورش این بود(فقط وفقط دکتر سعید جلیلی رییس جمهور محبوب ماست)بقیه رو هم نه همشونو برخی هاشونو دوست داریم
داداش
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۲
425
516
جمع کن بابا این بساطو یک بار به احمدی نژاد به همین سبک اعتماد کردیم بسمونه
پاسخ ها
حسین زارعی داراکویه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۳
با سلام
ما طرفدار دینیم هر که حرف دین بزنه نه لقلقه زبان دین میگه(پیامبر) هرکه مسئولیتی را بر عهده گرفت که توانایی انجام اون رو نداره ملعونه
شما سبک احمدی نژاد رو با جلیلی یکی می دونید؟!یکم فکر کنید.
یا علی
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۲
429
113
سال 84 هم همینا با این تیپشون گند زدن. خجالت هم نمی کشند بازهم دارن حرافی می کنن.
پاسخ ها
حسین زارعی داراکویه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۳
با سلام
بزرگوار توصیه می کنم با حب و بغض حرف نزنید در سال 84 انتخاب احمدی نژاد اشتباه نبود هدفمندی یارانه ها ساده زیست بودن سفرهای استانی عدم انتصاب وزرا و مسئولین منتصب به جناح ها و عوامل قدرت بر خلاف دوران آ خاتمی و هاشمی و....اشتباه احمدی نژاد در تیپ و این چیزها نبود کمتر آدمی پیدا می شه که همش بدی باشه طرفند شیطان هم اختلاط باطل با حق است و نه باطل مطلق تا مردم گول بخورند.
می بخشید در آخر توصیه من به خودم و شما اینه که در انتخاب و یا رد یک شخص فقط رضای خدا را ببینیم باید حجت شرعی بر ما تمام شود و ما مسئولیم
علی یارت
سیدمحمدصدرا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
خوبه یادتون بیاد قبل سال 84 رو حالا هم با چشم باز خیلی چیزهارو ببینید هیچ وقت زلزله بم یادم نمیره انقدر آقای افتضاح طلب به منطقه نرفتن تا حضرت آقا دوبار آنهم با لباس غیر رسمی تشریف بردن بم اما حالا این خبرها نیس یک نمونه اش آذربایجان و....چیزهای دیگر بماند محمد جان
سیدحمیدرضا حسینی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
محمد جان ای کاش یادت می آمد اما برایت میگویم دور دوم انتخاب آقای خاتمی همین آقای تاج زاده تشریف آوردند قم برای حمایت از ایشان چهارراه بیمارستان قم یا همان میدان شهدا 2ساعت از ویژگیهای آقای خاتمی گفتند راستی یادم رفت بگم شعارشان زنده باد مخالف من بود بعد از پایان صحبتهایشان که روز شهادت امام حسن عسگری بود سوت وکف به همراه داشت یک خانم 50ساله بلند شد و همین چند جمله را گفت اینقدر از آقای خاتمی گفتید یه کلام هم از انقلاب بگویید میدونی چی شد چند نفر مرد قوی هیکل بر سرش ریختند وکتکش زدندوحتی یادشان رفته بود چند پوستر زنده باد مخالف من در سالن تصب کردن/راستی مگر صحبت درباره انقلاب مخالفت میشه یا بده درباره ی انقلاب صحبت بشه/ یا بلد نبودن .....خدا عالمه
تهرانی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۲
3
48
مگر احمد ی نژاد این همه و ز یر و سفیر و مسئو ل را برای شخص خو د ش عو ض کرده یا برای اصلا ح امو ر هیچ کس مانند احمد ی نژاد از خو د ش برای بر خو رد با فساد مایه نگذاشته و نخو اهد گذ اشت که دیدیم یک عده چگو نه از همان او ل جنجال را علیه دو لت براه انداختند و مانع تر اشی و کار شکنی کردند و می کنند چو ن منا فعشان سخت به خطر افتاده و با منا فع تو ده مردم همسو یی ندارد البته برای جنا ب جلیلی احترام زیا دی قا ئلیم و لی تا این کا ر شکنی و سا ختا ها ی غلط اصلا ح نشو د کا ر انطو ر ی که با ید رو ی ریل خو د قرار نمی گیرد انهایی هم که هی داشتن بر نامه را مکررا تکرار می کنند حا شیه رو ی است مو انع مشخص است کسی می خو اهد که شجا عانه سا ختا ها ی غلط را اصلاح و مو انع را بر طرف کند و از جنجال و هیا هو و تهمت و افترا و کا ر شکنی نهر اسد بسم ا...
پاسخ ها
سیدحمیدرضا حسینی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
جناب تهرانی گرامی.سلام وعرض ادب هیچ کدام از ما منکر زحمات شبانه روزی دکتر احمدی نژاد نبوده ونیستیم بحث شما درست اما انتظار همه ی ما از حاج محمود این بود مطیع محض فرامین حضرت آقا باشند وگرنه میدانیم چقدر دشمن وکارشکن در مجموعه های مختلف وجود دارد اگر ایشان اینقدر به بودن مهندس مشاعی وبرخی الفاظ کارها و خانه نشینی فقط فقط اول برای خدا بعد خشنودی امام زمان ونائبش واین مردم اصرار نداشتن هیچ کس نمی توانست یا نمی گذاشتیم افراد معلوم حال درباره ی ایشان اینقدر جو سازی کنند ما انتظارمان بالا بود شاید ایراد از ما بوده بخدا اگر آقایان فرمایشات آقا رو گوش میدادند وضع به گونه ای دیگر بود
omid
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۳
41
34
ازبیین کاندیدها جلیلی نسبت به بقیه بهتر ه هم معقول تر مدیریتش هم بهتره ولایی تر جهادی تر بی حاشه تر حرص قدرت نداره تشنه جاه ومقام نیست ساده وبی الایش کم حرف مثل بعضیی ها هم پررو نیست ----------- رای ما جلیلی ------ ما ریس جمهوری را میخواهیم انقلابی جهادی خویشتندار وباتقوا -------- نه پول پرست وقدرت طلب
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۳
5
62
ازآقای جلیلی خواهشمندم برای شرکت درانتخابات حضوریابندچون واقعا الان کشوربه آدمی همچون شما نیازمنداست یکی ازدانشجویان
حسین زارعی داراکویه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۳
0
1
با سلام
ملاک تایید یا رد یک شخص باید فقط رضایت خدا باشد و در هر دو مورد و برای نفی یا تایید یک عقیده باید مستدل و بدون در نظر گرفتن هیچ چیز جز امر خدا عمل کرد.
برای هر فرد عاقلی شایستگی دکتر جلیلی روشن است.
جناب آقای ناشناس و آ زراعتی یه کم فکر کنید به اشتباه حرف خودتون پی می برید،
والعاقبه للمتقین
حسین زارعی داراکویه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۳
0
8
با سلام
با تشکر از بی طرفی سایت شما. من در سایت و وبلاگ طرفداران دکتر رضایی نظر گذاشتم ولی هیچ یک را اعمال نکردند.زمانیکه در دانشگاه اصفهان سخنرانی کردند حضور داشتم و جو علیه ایشان بود.
شما خودتون یه سر سایت ایشون برید اگر یه دونه نظر مخالف پیدا کردید!
به نظر من از علل شکست ایشان در انتخابات همین ندیدن حرف مخالف وتصور اقبال عمومی در مورد ایشان است.مشکل را باید دید.
مجید عسکری
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۳
0
17
دعوت از تمامی جوانان حامی

www.roozedavat.com

انتخابات پرشور در لبیک به ندای رهبرم
لبیک یا خامنه ای
میلاد اذری
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۳
88
61
آقای جلیلی آدمه خیلی تیز و باهوشی هستن ولی خدائیش در مورد ایشون اطلاعات زیادی ندارم ولی جز کاندیداهای خوب این دووه خواهد بود اگه بیان...
قمي
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
31
26
موسسه امام خميني براي لنكراني ريش گرو گذاشته چرا اجماع را مي شكنيد.
مگر علامه مصباح عمار زمانه نيست .
چرا با مطرح كردن جليلي جريان انحرافي جديد راه مي اندازيد؟!
پاسخ ها
سیدحمیدرضا حسینی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
برادر عزیزم جناب آقای قمی سلام بحث درباره ی حضرت مصباح نیست با اینکه این شخصیت بی نظیر فرمودند اگر اصلح تر از آقای لنکرانی یافتید واجب است به او رای بدهید دوما ما قلبا آقای لنکرانی را دوست داریم وایشان هم گفته اند اگر شخصی بهتر از ایشان وارد صحنه بشود به نفعش کنار می روند سوما ترس غرب و خیلی از داخلیهای منافق از آقای جلیلی بخاطر روحیه ی جهادیش و ولایی بودنش معلوم وروشن است جناب قمی جبهه پایداری خیلی برای قانع کردن ایشان سعی کرد حالا مردم دست به کار شده اند بحث کهنه ونخ نما شده ی جریان انحرافی وجود ندارد پس هدف همه ی ما و دوستان جبهه ی پایداری یکی است باور کنید وقتی حرکتی خودجوش از طرف مردم باشد بهتر جواب می دهد این فرمایش حضرت آقاست امسال سال حماسه است وبا بخشنامه و....شدنی نیست به امید فرج آقاصاحب الزمان وسلامتی نائب برحقش امام خامنه ای و ریاست جمهوری دکتر جلیلی صلوات بلند
عکاس خط شکن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
0
0
بلاشک ملت انقلابی و شهید داده در زعامت ولایت فقیه، اصلاحات سکولار را منزوی و به خاک مذلّت افکند.
نادیده گرفتن این امر و پررنگ کردن نقش یک نفر، حکایت از شکل گیری یک بیماری جدید دارد.
ما به خود اجازه نمی دهیم با تعابیری همچون عمار ولایت مبلّغ کسی در عرض ولایت باشیم. ما غلام حلقه به گوش آقایمان (امام خامنه ای) و سرباز مطیع ولایت هستیم.
منتظریم تا شورای محترم نگهبان صالحین را به ملّت معرفی نماید و در زمان قانونی تبلیغ، بر اساس شاخص های حضرت آقا ( امام خامنه ای ) رفتار خواهیم کرد.
در سیره امام خمینی (ره) تکسونگری و تعابیر غلوآمیز و کشیدن هاله ای از قداست به دور اشخاص را ندیدیم و آنرا آفت انقلاب می دانیم.
تجربه نیز بارها این را ثابت کرده است.
موفق باشید.
عکاس خط شکن
حسین جواد منگ داراکویه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۶
0
0
آفرین به سایتتون
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: