خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.             
آخرین اخبار
کد خبر: ۱۴۱۴۵۵
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۳
چهارمین دوره انتخابات شورای شهر قم با پیروزی قاطع نامزدهای اصولگرایان همراه بود.

به گزارش 598 به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر قم 272 نفر به عنوان کاندیداها رقابت کردند که از روزهای 16تا 23 خردادماه به تبلیغ پرداختند.

نیروهای سیاسی اصولگرای شهر قم با لیست‌های گوناگونی در این دوره از انتخابات شورای شهر شرکت کردند که در نهایت اکثریت کاندیداهای پیروز شده در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر قم از اصولگرایان بوده‌اند.

از بیست و یک نفر عضو دوره چهارم شورای شهر قم، بیست نفر از نیروهای سیاسی اصولگرا هستند و تنها الهام ارجمند به عنوان شخصیت سیاسی مستقل وارد شورای شهر قم شده است.

در این دوره از انتخابات شورای شهر برخلاف دوره‌های گذشته انتخابات شوراها، هیچ کدام از اعضای لیست ائتلاف بزرگ پیروان امام و رهبری از سوی مردم برگزیده نشده‌اند که شکست بزرگی برای مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری از تشکل‌های سیاسی برجسته اصولگرای قم بود.

لیست ائتلاف بزرگ اصولگرایان در این دوره از انتخابات شورای شهر قم پیروزی قاطعی را بدست آورد و 19 نفر از این لیست وارد شورای شهر قم شده‌اند.

چهار نفر از اعضای شورای شهر سوم از جمله حجت الاسلام آتش‌زر، بختیاری، حجازی و ذاکریان نیز توانستند به شورای شهر چهارم راه یابند. همچنین محسن عابدینی‌پور شهردار سابق قم نیز از اعضای برجسته راه یافته به شورای چهارم است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: