آخرین اخبار
کد خبر: ۱۸۰۲۸۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۷
وبلاگ سردار گمنام گیلانی
به گزارش وبلاگستان 598، وبلاگ سردار گمنام گیلانی نوشت:

پرودگارا ؛ زمانی که تمام روزهایمان عاشورا است و زمین هایمان کربلا و ماه هایمان محرم و محرابمان قتلگاه  و جبهه هایمان پر از بدن های خونین علی اکبرهای زمانه است و دشمن پست و فرومایه آب را چون تاسوعا و عاشورا بر رویمان می بندد و خانه و کاشانه ما را چون خیمه های حسین علیه السلام در میان شعله های آتش می سوزاند. پرودگارا؛ از تو می خواهم من نخستین کسی از خانواده ام باشم که به کشته شدگان راهت اضافه گردم.

مادرم! مرا بخاطر اینکه فرزندت هستم دوست مدار. مادرم ! دوستم بدار چون فرزند اسلامم و هدفم رهایی و آزاد ساختن اسلام عزیز است. اگر هر روز کاروان سرخ شهداء از کوچه ها و خیابان های شهرمان بگذرد  و تمامی خیابان ها و کوچه هایمان مزین به نام شهیدان شود و پرچم عزا در وجب به وجب میهنمان نصب گردد و نخل غم در سینه مادران کاشته شود ، کافران و دشمنان اسلام بدانند هرگز دست از یاری دین خداوند متعال و حمایت امام عزیزمان بر نخواهیم داشت.


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۳
مرتضی از بندرانزلی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۳
0
12
598 خسته نباشید ، معرفی شهداء کاری پسندیده و ارزشی است نوعی امر به معروف و خوبی هاست. انشاء ما بتوانیم رهرو شهدای عزیر به ویژه این سید شهید باشیم.
مسعودی
|
ROMANIA
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۲
0
0
سلام و عرض ادب ؛ من از طریق سایت شما با پایگاه فرهنگی سردار گمنام گیلانی و سجایای اخلاقی این سید شهید آشنا شدم . دست نوشته های شهید بسیار متعالی و اثر گذار بود.
خسته نباشدی - التماس دعا
قاسمی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
0
0
دل نوشته هایشان فراتر از بیانها وزبانهای قاصر ماهاست واین اثرها است که تاثیر گذار است وآن خلوص وپاکی آنهاست که مارا حفظ می کند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: